Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2018-05-03, 13:57:18)greensmoke7777 написа:  Специално камерата много все бързат някои платени сайтчета да я изкарват провал, само щото е LG, но от видеото ,което видях в сравнение с Iphone на тъмно, мога да кажа,че никак няма да е зле камерата.

LG никога не са били зле откъм камера, напротив, но винаги са били недооценени, за което и те си имат вина, или целенасочено подценявани. Много им пък здраве на платените писачи, ако нещо ще ме отблъсне от LG е подходът им, дефектите и бавните ъпдейти и вече съм в голяма степен сигурен, че следващият ми телефон може и да не е техен, но дотогава ще мине около година, та да видим.

Сега всички ползват P20 Pro за мерило и излиза, че освен нощни снимки и зуум, в другите отношения конкуренцията даже го и минава. Остана му само едната батерия за хвалба, към която са прибавили посредствен дисплей за флагман - евтини трикове.
Цитирай
Аксесоари

@fifth, 1 път и аз да съм съгласен с теб.
Дали телефона ще се продава в България, да не е като с V серията да я не видим, това е по-важното, че колкото и да си коментираме, друго е да го видиш на живо.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2018-05-03, 12:10:06)greensmoke7777 написа:  Няма как V30 S, телефон със скъп и хубав OLED екран, по-голяма батерия и с повече памет да е по-средняшки от такъв с 4gb ram и евтино LCD екранче.

Аз не виждам разлика, даже на G7 е по-ярък. А прочете ли, че снима и HDR видео до 4K?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай


Какво ли ще каже Flossy ?..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

(2018-05-03, 14:05:17)hazART написа:  @fifth, 1 път и аз да съм съгласен с теб.
Дали телефона ще се продава в България, да не е като с V серията да я не видим, това е по-важното, че колкото и да си коментираме, друго е да го видиш на живо.

Не пишем за съгласие, аз заради това не отразявам в черна и бяла статистика никой от форума, с изключение на някои, които са за диагноза, но това е колкото да си ги знам кои са.

Официално може и да не го внесат, но се намират свестни магазини, които да ги предлагат подобни модели. Въпреки това, за тия години минах достатъчно от G серията и само един от V и ми се ще, ако LG не са се оакали докато дойде ред за нов телефон, да си взема такъв. А истината е, че ако не да го видиш на живо, което е най-доброто за да изградиш впечатление, то трябва да минат няколко месеца и да се видят отзивите.


vargala81 написа:Аз не виждам разлика, даже на G7 е по-ярък. А прочете ли, че снима и HDR видео до 4K?

Изпуснал съм го това, но уау! Браво, май други засега нямат такива възможности. Сега зачитам и май има и OIS в 4K.
Цитирай

(2018-05-03, 14:18:03)fifth_root написа:  Не пишем за съгласие, аз заради това не отразявам в черна и бяла статистика никой от форума, с изключение на някои, които са за диагноза, но това е колкото да си ги знам кои са.

Официално може и да не го внесат, но се намират свестни магазини, които да ги предлагат подобни модели. Въпреки това, за тия години минах достатъчно от G серията и само един от V и ми се ще, ако LG не са се оакали докато дойде ред за нов телефон, да си взема такъв. А истината е, че ако не да го видиш на живо, което е най-доброто за да изградиш впечатление, то трябва да минат няколко месеца и да се видят отзивите.



Изпуснал съм го това, но уау! Браво, май други засега нямат такива възможности. Сега зачитам и май има и OIS в 4K.

Изпуснал си Sony XZ2

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Усещам как изпратената при св. Петър тема за P20 и камерите се започва тук...

Относно телефончето - от дизайна очаквах повече. Отпред е като всичко от 2018 и няма изненада, но отзад очаквах нещо по-красиво. То и без това повечето го слагат в някакъв гръб или кейс, та общо взето е и все тая, но пък да го отбележа.

А това за "евтините" LCD... глупости. Дай всичко OLED да кажем , че е Premium. Имал съм и с едните, и с другите, и заключението ми лично за мен е - no more OLED. Просто трябва някъде да изгори, няма как. Дори на последните поколения. Това си е OLED,AMOLED,SAMOLED , всичко на OLED. Особено тия Samsung-ските. Гори бе, и това е.
Цитирай

Samsung Galaxy S9+ има повече + от LG G7, но това си е крачка напред за LG, спрямо миналия модел.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

G7 си е крачка напред от g6 тая година си е с актуалния процесор за разлика от миналата година. До сега всички от g серията са се предлагали официално тук.
Цитирай

(2018-05-03, 14:00:51)fifth_root написа:  Сега всички ползват P20 Pro за мерило и излиза, че освен нощни снимки и зуум, в другите отношения конкуренцията даже го и минава. Остана му само едната батерия за хвалба, към която са прибавили посредствен дисплей за флагман - евтини трикове.
Зависи с кое го сравняваш. Ако е с йФон и Самсунг, ги превъзхожда тотално. И като качество, и като всичко. Последните седят като извадени от Лъки Бой. Wink
Няма значение темата коя е, ртябва да се каже нещо лошо за Хуавей. Само из темите за дефекти и проблеми в Галакси разделите не се споменават.

LG взема заемки от всички телефони на пазара за момента. Изглежда прилично, игледах ревютата. Но някак загубиха от магнетизма, както загубиха и Сони по едно време, и трудно ще осъществят вече нещо забележимо на пазара.
Цитирай

С кое ги превъзхожда, май по нищо, освен с камера в различни ситуации, и батерия, която и тя е на кантар, спрямо iPhone X.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

С по-малко дефекти като гледам.
Цитирай

Ми не се казва лошо за P20/P20 Pro, а понеже той е телефонът с големи претенции и някои хора му скочиха като деца от възхищение, ще бъде някакво мерило. Към този момент няма нито един модел, който да доминира в отношение камера във всеки й аспект. Самсунг ми се виждат доста стабилни в това отношение със S9, пък за дизайна няма да влизам в полемики - то си е до вкус.

За заемки - кажи по-конкретно кое ти се вижда като такава (тук китайците са непобедимите копирачи и не визирам само Хуауей). За превъзхождане - бих се радвал ако е така, но тепърва предстои да видим. И мисля, че е време да спрем да говорим за бенчмаркове и някакви секунди, а за живот на батерия, "overall experience", удобства.

Какво толкова този дизайн, нали повечето производители гледат все пак да имат някаква утвърдена визия - Самсунг с какво изненадаха? Сони все още са си с дърварския такъв, макар и в правилна посока поиздялкан. Айфон, изключвайки X, си е същият от няколко модела насам. Хуауей още си търсят своя. LG май тепърва са го намерили и сега ще го доизпипват.
Цитирай

(2018-05-03, 14:18:03)fifth_root написа:  Изпуснал съм го това, но уау! Браво, май други засега нямат такива възможности. Сега зачитам и май има и OIS в 4K.
Sony XZ 2 и XZ 2 Compact го имат http://feedproxy.google.com/~r/phonearen...o_id104593

(2018-05-03, 14:36:24)hazART написа:  https://www.youtube.com/watch?v=vbZnZdm9a2E
Samsung Galaxy S9+ има повече + от LG G7, но това си е крачка напред за LG, спрямо миналия модел.
Не мисля, че G7 трябва да се сравнява точно с S9+. G7+ по-може. И ако случайно батерията на G7+ се справя еднакво добре със S9+, аз виждам повече плюсове в G7+. Звука ми е по-важен от технологията на дисплея, широкоъгалната камера ми е по-важна от 2× безмисленото увеличение, предпочитам да имам FM радио, по ме дразни извития екран от ноча. Но както и да е, G серията не е моята серия, въпреки, че G7 си е усъвършенстван V30S.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

За МЕН ЛИЧНО, от G4 нататък, всичките са скучни. Тоя G7 ми изглежда някак..безличен.
Цитирай

То на мен така безлични ми изглеждат почти всички нови телефони...явно и 2018-та ще е яко скучна. Един ноч дизайн като айфоня от всички и леки ъпгрейди. Няма квко повече и по-различно да се измисли на тоя етап.
Ако човек не е супер зарибен да има все "последното" и не носи твърде стар или проблемен смартфон, не виждам грам смисъл от смяна.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

(2018-05-03, 17:37:15)disrespectful написа:  То на мен така безлични ми изглеждат почти всички нови телефони...явно и 2018-та ще е яко скучна. Един ноч дизайн като айфоня от всички и леки ъпгрейди. Няма квко повече и по-различно да се измисли на тоя етап.
Ако човек не е супер зарибен да има все "последното" и не носи твърде стар или проблемен смартфон, не виждам грам смисъл от смяна.

Подкрепям.
Цитирай

Затова и най-големия пазар за смартфони се е свил с 21%. Не е лош телефон, но... Нека излезе по магазини и оператори, някой реален ползвател да го купи, и чак тогава ще видим що за модел е.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Най-накрая LG представиха, хубав телефон, но пък му сложиха малка батерия, дано само това да е недостатъка на телефона. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2018-05-03, 19:34:30)hazART написа:  Най-накрая LG представиха, хубав телефон, но пък му сложиха малка батерия, дано само това да е недостатъка на телефона. Big Grin
Те щото на твоя много голяма са сложили.Добре, че е със 720p екранче...
Относно телефона, наистина дизайна според мен е леко безличен.Хардуерът е топ, както се и очаква.Ако подбият цената на Сами и Хуавей и залеят пазара с него може този път да имат успех.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Цитирай

Абе те да стигант до пазара ни, цената ще я гледаме после... Big Grin
Цитирай

Май са почнали да играят по-сигурно и точно с по-късното представяне успяват да си направят един хубав маркетинг, защото когато покрай всички останали се крякаше, LG щяха да останат незабелязани. Сега се кряка само покрай тях!
Няма подразделения за Wireless Charge и Quad DAC, което е част от нещата сякаш. Има шанс да повиши интереса според мен към марката.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

Мен не ме грабна телефона, а съм фен на марката.
Цитирай

Дано няма за различните региони, различни екстри като LG G6, че ще е гадно и пак няма да се купува.
@vargala, тези предимства са субективни и на 2, но LG-то е с по-малка батерия.
@dani, незнам ама след като го заредих и после му актуализирах софтуера, че имаше актуализация, батерията след ъпдейта пак беше на 100%, това нито 1 Android не може да го направи, и не че се хвала, просто си е факт, че едните са по-оптимизирани от другите. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2018-05-04, 19:27:16)hazART написа:  @vargala, тези предимства са субективни и на 2, но LG-то е с по-малка батерия.
@dani, незнам ама след като го заредих и после му актуализирах софтуера, че имаше актуализация, батерията след ъпдейта пак беше на 100%, това нито 1 Android не може да го направи, и не че се хвала, просто си е факт, че едните са по-оптимизирани от другите. Big Grin
Стига глупости, това, че A5 2016 не го е можел, не значи, че и другите не го могат.

[Изображение: 21616160_s.png]
Увеличить
[Изображение: 21616174_s.png]
Увеличить
[Изображение: 21616178_s.png]
Увеличить
[Изображение: 21616191_s.png]
Увеличить
От 6:00 до 8:43 вторият екран е бил включен, WIFI и местоположение на висока точност са постоянно включени. Жалко, че при V20 не показва консуматорите преди 98% и не мога да видя колко сот имам, но ето 1:20 часа по-късно  е на 98% и 33 мин. сот.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)