Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Кой телефон да избера?
#26

(2018-02-09, 14:32:10)Shatrovski77 написа:  Според мен J7 2017, но ще ти кажа само едно игрите не вървят много добре ако ще го ползваш за това.На CSR racing 2 на J7 лагваше на iPhone 5S вървеше гладко.!Но може да се приживее не лагва чак толкова много, но бих предпочел Galaxy S6 edge.


Sent from my iPhone 7 plus using Tapatalk

Не играя изобщо игри, телефона ще се ползва интензивно за служебен и личен едновременно. Това означава - мейли, вайбър, уатс ъп, фейсбук и интернет браузване както й много разговори, разбира се, тъй като работата ми е 70% по телефона. И аз май се насочвам към J7 2017 даже се чудя дали J5 2017 няма да ми свърши същата работа. Като гледам разликата е единствено в големината на дисплея както и  в рампаметт-а ,но при положение ,че ще се използва само за тези неща ...мисля ,че е достатъчно , вие как мислите ?
Цитирай
Аксесоари
#27

Разликата в живота на батерията също има в полза на j7, но и това не значи, че при петицата батерията е лоша. А също j7 има always on display, за други екстри не сещам.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#28

До колкото знам големия е 3600 ,а малкия е 3000 ,но смятам ,че ще държат еднакво, тъй като по-големия е с по-голям дисплей и най-вероятно хаби повече ток. Always On Displey няма ли и на малкия J5 2017 ?
Цитирай
#29

Малкия държи много, но големия кара повече, въпреки по-големия дисплей. Always on display - няма го официално от самсунг иначе в маркера има приложения за това, но не се знае може с ъпдейта да го пуснат. Ако си се спрял на самсунга, те съветвам да отидеш в магазина и да вземеш този, който ти е по-удобен, защото за мен това е усновната разлика.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#30

@Mitko Как пък изчисли, че 8/10 ще вземат чист Android, затовали почти не се купуват, а Samsung са все на печалба. Big Grin и при 16GB памет имаш 200 приложения, все пак и ние разбираме горе долу, нещо не излиза сметката. Big Grin
Взимай Samsung Galaxy J7 2017, голям е, с добра батерия, с добър дисплей, има и Always On Display.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#31

Не го хвали тоя самсунг,че софтуера му е най зле от на всичките едва ли не. Пълен отврат е.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#32

За тебе да, за други не, всеки с вкусовете си. По същата логика да кажа, че OnePlus 5 е копие на iPhone 7 Plus, да копие е, но някои го харесват, други не.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#33

Естествено,че прилична на iPhone 7, но е факт,че софтуера на Samsung e боза в сравнение с много други.


(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#34

Сега трябва да вярваме на 1 безизвестен, който не обича Samsung, и да не купуваме телефоните, че на 1 не му харесват Samsung и прави ревю. Big Grin На Huawei софтуера и той е боза за някои, но какво. Пак ти казвам, всеки с вкусовете си и изградените впечатления.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#35

Ама е факт,че лагва нали и то на Basic неща, още от когато имах S7 Edge беше на 1 месец модела като го взех и след известно време почна лага, мен лично ме изнервяше се пак телефона беше 1400лв на времето. Като гледам още не са си оправили нещата, та имал съм самсунг, знам какво е и има причина да не ги харесвам защото съм видял що за стока са, а тоя пич си е много прав и си каза и в клипа,че това не е само негово мнение, а на много Samsung user-и, факт. Ако ти ги харесваш може би не си пробвал достатъчно други телефони или не знам какво точно те привлича в тях, виж ако ги взимаш за без пари стават или пък тооооолкова си свикнал с UI-a, че не искаш промяна или де да знам, ти си знаеш, но което е факт е факт.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#36

"телефонът не лагва, когато се опитваш да покажеш лага на някой, както сега". Sad(((((
Enough internet for today..
Цитирай
#37

Хареса ми това: http://www.setcombg.com/reviews/Xiaomi/R...review.asp и цената му пада. Какво да правя, да го купувам ли или да изчакам още малко? 
Цитирай
#38

Телефонът ще получи ъпдейт, не ги слушай.. (за справка J5 2016 получи андроид 7.1.1 преди два месеца)
Тоя последния просто си харесва Хавая. Щом ти говори, че няма да имаш ъпдейт и за тъчуиз... Доста е пристрастен. Май се опитва да се оправдае защо си взел Хавай без никой да го пита.. (не че може да се сравнява с флагмани на Самсунг, само мейт серията..)
Когато си сложиш тема за сток андроид, той става ли сток на Хавая и маха ли му се Emui?
Ако да, значи и на Самсунг можеш да имаш сток андроид със смяна на темата Big Grin А, да и.. Нова лаунчер..
Цитирай
#39

@Mitko Кой та е излъгал така, много си заблуден, Samsung получават ъпдейти повече от Huawei и при средната серия и при флагманите. И какво ми хвалиш тоя Huawei P9 Lite точно пък той най-лагва, това, че си се прецакал с Huawei не е нужно да го пробутваш и на хората, не говори глупости.
И междудругото си докладван, да не те обиждам, че заради 1 като тебе ме баннаха миналия път.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#40

Флагманите на хуавей сигурно получават редовни актуализации, но лично съм ползвал хуавей п9 лайт 10 месеца и не съм съгласен, че получава редовни ъпдейти.


Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#41

Нещата опират до начина на употреба. Ако няма да се играят тежки игри да се накачат двеста приложения и среден клас телефон може да служи дълго и безпроблемно. Така че опира до конкретни нужди и съответно каква сума е готов потребителя да отдели за покупка.
Цитирай
#42

Именно , няма да играя игри и ще се ползва предимно за разговори , видео разговори, чатове и мейли...оъ време на време и някоя друга снимка и клип по ютуб, както и сърфиране в нета. Това е.
Цитирай
#43

(2018-02-09, 00:04:43)Vi70 написа:  Nokia 6 е първия.
_________________________

Ми Нокия 5 какво е тогава?

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#44

Втория... стига глупости не можеш ли да провериш в гуугъл.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#45

На жената Нот 4-та още получава актуализации OS-a.
Цитирай
#46

Беше каквото беше. Вчера взех Самсунг j7 2017 ....на пръв поглед телефончето работи отлично като бързина и всичко ....да се надяваме ,че и занапред ще е така.
Цитирай
#47

Честито. Отличен избор. И занапред ще е така. Със здраве да си го ползваш.
Цитирай
#48

(2018-02-12, 01:42:37)anatol06 написа:  Честито. Отличен избор. И занапред ще е така. Със здраве да си го ползваш.

Благодаря, колега.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)