Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой да е успял да руутне вече ?
Цитирай
Аксесоари

Нямах предвид това, че е първия с този сензор. А имах предвид, че той е първият с този сензор на малката версия колега. За сега само при голямата версия се засича. Иначе да с Гугъл камерата на много места пише, че нещата са коренно по добри.

Колкото до това дали някой го е руутнал никой не се е похвалил май все още с тази дейност.
(2018-05-28, 23:48:57)NikolayBUL написа:  Колегата не е първия във форума, но това е без значение. Вече има отделна тема за сензорите , в която съм писал , че съм със Сони. Сега тук взехте да питате пак за сензори , само че в комбинация с рам и памет, отделно има и тема със снимки от устройството. Не разбирам защо трябва да се коментира едно и също нещо в 3 различни теми. И за да не съм офтопик - щом толкова ви интересуват снимките инсталирайте си Google camera и нещата ще се подобрят. На въпроса дали си заслужава, зависи с каква цел се купува. Живота на батерията е супер, всичко друго е посредствено, но за парите си е една чудесна покупка, която бих препоръчал на всеки със скромен бюджет.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Много ясно Smile
Заявка, чакане 14-15 дни, unlock BL, twrp и xiaomi.eu
Цитирай

(2018-05-29, 20:05:20)emzo написа:  Много ясно Smile
Заявка, чакане 14-15 дни, unlock BL, twrp и xiaomi.eu
Днес гледах някакъв начин да се преодолее това чакане, обаче не успях да го направя, та сега и аз ще си чакам 15 дена.
Цитирай

(2018-05-29, 19:27:14)hapi6 написа:  Нямах предвид това, че е първия с този сензор. А имах предвид, че той е първият с този сензор на малката версия колега.

Колкото до това дали някой го е руутнал никой не се е похвалил май все още с тази дейност.
Да , разбрах какво питаш. И точно за това така реагирах. Аз съм с 3/32 , нормално ли е в две различни теми да казвам с какъв сензор съм? За мен не е. Рута още на втория час беше направен, а след него и ром от xiaomi.eu
Цитирай

(2018-05-29, 22:46:50)NikolayBUL написа:  Да , разбрах какво питаш. И точно за това така реагирах. Аз съм с 3/32 , нормално ли е в две различни теми да казвам с какъв сензор съм? За мен не е. Рута още на втория час беше направен, а след него и ром от xiaomi.eu

Ако някъде бях видял, че си с тази версия нямаше да го напиша за да се налага да реагираш . Ако си го написал някъде и съм го пропуснал се извинявам . Колкото до това дали е нормално - не е , но и никой не те е карал да казваш с какъв сензор си или явно аз пак съм го пропуснал . 
Спора в случая е безсмислен и най вероятно аз съм в грешката за това се извинявам . 
Колктоо до руут-а корекцията ти е уместна . Не се вълнувам от този тип инфо и със сигурност ще съм го пропуснал .

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

(2018-05-28, 19:57:28)ivoslavitrifonov1975 написа:  Да моя е купуван от онлайн магазин и е с този сензор, макар че е със 3рам и 32 вьтрешна памет.

И при мен е същата информация. 
Това ли е сони сензора?

| HTC One M9 | Android 5.1 Sense 7.0|
Цитирай

Доколкото разбирам този телефон е на цената на Note 4X , но е по-добър избор ?
Цитирай

Колегите  на старото xiaomi имах themes и можех да си теглят картинки,икони и др. от там но на този телефон го нямам, а от време на време ми се актуализира ;d ?
Цитирай

(2018-05-29, 23:41:19)hapi6 написа:  Спора в случая е безсмислен и най вероятно аз съм в грешката за това се извинявам . 
Първо, няма спор. Поне аз не го виждам като спор. Второ, няма нужда да се извиняваш, не го приемам като каране или нещо подобно. Трето (ще се повторя) ако толкова държите на снимките, сложете си Google camera, пробвайте , тествайте, ако има желаещи ще ви се помогне.
Цитирай

(2018-05-30, 14:39:04)niki_26 написа:  Колегите  на старото xiaomi имах themes и можех да си теглят картинки,икони и др. от там но на този телефон го нямам, а от време на време ми се актуализира ;d ?

Смени си региона на някоя държава извън Европа.
Цитирай

Проблем при един закупен от Технополис,до миналия ден всичко бе наред,от вчера микрофона нещо се бъг на.Не ме чуват от отсреща като говоря,само на високоглворител или хендсфри бачка.Четох че доста хора от Редми серията им се случва това.Пробвах всякакви малки на като изключване на Гугъл асистента ,резет ,но проблема остана.
Цитирай

Това при "нормална" телефония ли само? При разговор през Viber има ли го проблема?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2018-06-01, 08:14:21)ronnie72 написа:  Това при "нормална" телефония ли само? При разговор през Viber има ли го проблема?

Да, пак е така не ме чуват,гледах клип ,проблема май е един силикон до микрофона който се маха и се оправя.Ама моя се води гаранционен и по-скоро е за смяна, все пак на някои места четох,че е софтуерен бъг който може да го фикснат.Ако някой му се появи проблема да пиши.
Цитирай

При мен има бъг с алармата, като се изключи иконката горе остава. Не се оправя с рестарт, а резервация не ми се прави, ще чакам ъпдейт

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

Алармата еднократна ли е или повтаряща се всеки ден? Иконката остава само, при повтаряща се аларма.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

С еднократна аларма но вече се оправи след ъпдейта ( след няколко цъкания на включване и изключване)

Xiaomi Redmi note 8t
Цитирай

(2018-05-28, 20:03:22)joni81 написа:  Колеги мисля да взема един такъв телефон и бих искал да ви попитам дали си заслужава? Ясно е, че за тези пари не може да се очаква нещо кой знае какво, но все пак...

И си заслужава, и не си заслужава.
Като всеки друг телефон Smile

Добър изчистен звук при звънене в сравнение със Samsung S8+
Доста по-силен от Huawei Mate 8
Музикалният плеър му е перфектен като звук и сила. Много по-силен от на Samsung S8+
Huawei P8 и P10 са си направо гола вода в това отношение.
При разговор, също перфектно се чува и те чуват.
Батерията добре държи.

Не ми харесва камерата. Много е зле.
Малко по-бавно реагира на команди, а понякога и леко се замисля при влизане по менютата.
Често го рестартирам, дори по няколко пъти на ден, защото не отчита като се сложат слушалките, или пък записващата програма се е прибрала Smile

Това е, което забелязах за няколко дни.
Не намерих в настройките да могат да му се превърта началният екран, а не да стигнеш донякъде и после пак обратно.
Също и само в една от темите, която си свалих ми отвори меню за броя на иконите - 4х5 - 5х6 - 7х6
Но няма как да имам претенции за телефон от 375 кинта.

Това е, че всеки си има дадени предпочитания Smile
Цитирай

(2018-06-05, 00:54:12)Persian написа:  И си заслужава, и не си заслужава.
Като всеки друг телефон Smile

Добър изчистен звук при звънене в сравнение със Samsung S8+
Доста по-силен от Huawei Mate 8
Музикалният плеър му е перфектен като звук и сила. Много по-силен от на Samsung S8+
Huawei P8 и P10 са си направо гола вода в това отношение.
При разговор, също перфектно се чува и те чуват.
Батерията добре държи.

Не ми харесва камерата. Много е зле.
Малко по-бавно реагира на команди, а понякога и леко се замисля при влизане по менютата.
Често го рестартирам, дори по няколко пъти на ден, защото не отчита като се сложат слушалките, или пък записващата програма се е прибрала Smile

Това е, което забелязах за няколко дни.
Не намерих в настройките да могат да му се превърта началният екран, а не да стигнеш донякъде и после пак обратно.
Също и само в една от темите, която си свалих ми отвори меню за броя на иконите - 4х5 - 5х6 - 7х6
Но няма как да имам претенции за телефон от 375 кинта.

Това е, че всеки си има дадени предпочитания Smile
Това с превъртането на екрана става като задържиш върху него. Излизат 3 менюта избираш настройки и най горното е това з превъртането. Колкото до това с конфигурацията на иконите зависи от темата, не всички го позволявят

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Превъртане на екраните с друг launcher или друг ром..
Брой икони на екран - друг launcher или друг ром.

Също ако имаш root и сложиш google camera ще се подобри и снимането. Реално купуваш добър хардуер на ниска цена и остава някой да си свърши работата за софтуера. На индийците май не им се отдава така че сложи нещо базирано на китайския - xiaomi.eu например или MIUI PRO, ако не държиш на българския
Цитирай

Този код  *#*#86583#*#* намерих в Mi forum. Активира Volte- е разбира се ако оператора го подържа. И още в  Настройки -Всичко за телефона като чукнеш 6 пъти бързо във Вътрешно хранилище отваря  допълнително м
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • ivoslavitrifonov1975
Цитирай

Много често ми излиза съобщение горе в лентата, за сд карта натиснете за преминаване към файлове.
Как мога да го спра това известие?

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай

Пробвай с друга карта. Или копирай нещата от сегашната и я форматирай. Това съобщение го дава, когато сложиш картата за първи път. Или си е форматирал от телефона. Предполагам нещо не е наред самата карта.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

Да се похваля, най-накрая успях да руутна след тези 15 дни чакане.
Цитирай

Абв86: Това беше картата от миналия ми телефон, форматирах картата и изглежда се оправи.. Благодаря!

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)