Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 7 Plus, Nokia Sirocco ... представени на 25.02

Обикновеният начин на живот заслужава необикновен телефон: 
https://www.nokia.com/bg_bg/phones/nokia-8-sirocco

 
Цитирай
Аксесоари

Красиво е това Sirocco бре, няма да го отрека. Очакваме и възраждането на X6.
Цитирай

Много му е извит дисплея.
Цитирай

Sirocco в OLX се предлага вече на скромната цена от....1200 лв.

 
Цитирай

(2018-05-01, 13:23:42)alisali1234 написа:  Красиво е това Sirocco бре, няма да го отрека. Очакваме и възраждането на X6.

Да се надяваме че не е като старата X6 че беше правена в час по трудово сякаш още я имам в къщи и е трагедия.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Естествено, че няма да има нищо общо.
Цитирай

(2018-04-18, 19:02:18)anatol06 написа:  В теленор без план е 909.90 лв. Тия не са добре.


Имайте предвид, че телефона за България, който е внесен от Мост компютърс е с една сим карта и не е хибрид. Иначе телефона на пръв поглед е доста добре. Като го видях и пипнах забърсах една бройка.


В Технополис вече има и двусимовия 
Цената към момента е 699
Цитирай

То даже е на прИмоция. Ама много е як!

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

Пипнах го наживо - получих усещането за посредственост. Голям, екрана е все едно гледам Хюавей 9 лайт.
Като цяло не бих го купил независимо от цената. На картинки в нета бива, но на живо е ужас.
Чудя се как хората купуват на преордер.
Цитирай

(2018-05-06, 09:42:57)TK3C написа:  Пипнах го наживо - получих усещането за посредственост. Голям, екрана е все едно гледам Хюавей 9 лайт.
Като цяло не бих го купил независимо от цената. На картинки в нета бива, но на живо е ужас.
Чудя се как хората купуват на преордер.

Бягай далече от него.
Цитирай

(2018-05-06, 09:48:13)anatol06 написа:  Бягай далече от него.

Точно това направих, особено като взех и осмицата в другата си ръка.
Цитирай

Всичко е въпрос на вкус и предпочитания. За мен телефона е перфектен, с премиум усещане.
Цитирай

Nokia Sirocco на преордер от Великобритания с подарък Google Home Mini:
цък
цък
цък

 
Цитирай

В един от Моловете разцъках едно Sirocco. Възражения от към сглобка, софт и качество на камерата - никакви. Възражението ми само за цената - 1399 лв.

 
Цитирай

За качеството на камерата как разбра ?
Цитирай

Е от това, което е видял като резултати. То иначе може и той да те пита същото. Big Grin
Цитирай

Да направиш две три снимки в мола не можеш да прецениш качеството на камерата. А също за няколко минути не можеш цялостно да прецениш качеството на софтуера.
Цитирай

Зависи от човека. Както той твърди, че е доволен, пък му опонираш с това, че не го е ползвал, така е и обратното: твърдиш тогава, че камерата не е добра (а и изобщо телефонът) ама ползвал ли си модела? Да не ме разбереш погрешно, не споря, обсъждаме, така че да няма обидени, тъй като при липса на нормална комуникация, понякога нещата се разбират наобратно.

Няма да е учудващо ако не е достатъчно добра камерата, както знаем - няма да са първият производител със скъп модел, но със съществени недостатъци в него.
Цитирай

Никога не съм казвал, че камерата или телефона не са добри. Не съм ползвал модела за да мога да давам оценки. За друго иде реч. Не ми се спори.
Цитирай

(2018-05-24, 21:13:14)anatol06 написа:  Никога не съм казвал, че камерата или телефона не са добри. Не съм ползвал модела за да мога да давам оценки. За друго иде реч. Не ми се спори.


преди цитирания пост на anatol06 fifth_root написа:Да не ме разбереш погрешно, не споря, обсъждаме...


Visslar
Цитирай

Днес в един от офисите на Виваком ми заявиха, че при тях нямало да се предлага Nokia 8 Sirocco, някой да има друга информация по въпроса?

 
Цитирай

То и ако се продаваше на цената, която беше обявена, нямаше да има търсене.
Цитирай

Снощи купих на жена ми NOKIA 7 PLUS - по-рано някой беше писал за кофти снимки. На тъмно/полутъмно разбива Iphone 7 plus в буквалния смисъл!
Цитирай

А сравнен с телефоните от подписа ти?

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай

Много малко имах възможност да го видя тази вечер, камерата разпердушва на тъмно и MI NOTE 3 - но имам предвид дефолтните камери.
С Google Camera Mi Note 3 не се предава особено, на Нокията не съм я пробвал още с GOOGLE CAMERA.
Mi Mix 2S не се дава много-много, макар че в тъмните сцени ме изненада равното представяне с Нокията. Утре ще видя на светло през деня как е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)