Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S9 / S9+ - резултати, коментари, съвети

Защото вероятно ти е непостоянен обхватът и постоянно превключва от 3G на 4G и т.н. На мен по селата ми пада доста по-бързо от колкото в града. Само че в повечето извънградски региони почти никога нямам 4G  понякога никъв нет даже  Това на А1. 4G+ никога досега не съм виждал.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
Аксесоари

(2019-05-27, 16:28:47)BGDropche написа:  Хора, вчера се прибрах от Девин, 3 дена бях там.

И веднага излезна 4G+ със скорости над 130mbps
https://imgur.com/a/72nz2E7

На виваком съм. На повечето места където бях си имаше нормално 4G със фулл покритие и.

2018 и 2017 лятото като бях още със Xiaomi Mi5 и бях на A1 се получаваше същото. Има 4G+ бърз но на места където съм аз имаше фулл обхват 4G.

Батерията ми падаше с 1 - 2 идеи по бързо от това в Пловдив пък и тогава беше с прецакана батерия и телефона не се славеше с батерия и викам си ай нещо от телефона е.

Сега като смених на S9+ и Vivacom забелязвам АБСОЛЮТНО същите симптоми в Девин. Нямам идея защо на 1 място хаби повече батерия а на друго не. Не е защото съм далеч от клетките и се мъчи да направи връзка. И на двете места (Девин/Пловдив) съм точно под клетките. На някои места в България като бачковския манастир изкарах 9 часа екран. Връщам се и оп айде 4 часа екран.
При батерията пише че е използвано Android OS повече.

Нямам си и на идея. На други оператори и на други места хаби по малко а на други оператори и на други места хаби повече.


Не намирам смисъла.
4г+ е излезнал в Девин или другаде? Самсунг телефоните показват + чак след като има комбиниран спектър над 20mhz. В Девин вероятно има общо 23mhz комбиниран спектър и затова е и +-са.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Нямам никаква загуба на обхват, и говоря за Девин и Пловдив

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

[Изображение: d7hLIij.png]

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Не знам дали си внушавам или не, но напоследък батерията започна много да пада. Не се 'боря' за часове на дисплей и т.н., когато ми трябва телефона го ползвам просто.
От няколко дни му спрях опцията за да 'адаптивна' батерия и сякаш има доста голяма разлика. ;D

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

В плюс или минус?

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Положителна е разликата. Не знам дали само на моя телефон прави проблем или като цяло тая опция за адаптивна батерия е все още недодялкана.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Правиш ли рестарт след изключването и или просто след спирането и зареждане до 100% усещаш подобрение? Аз също мисля, че без нея е по-добре.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

А от къде се махаше адаптивната батерия? Нещо сега не мога да я открия.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

ПС
Лправих се извинявам се.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте!

 Купих S9 втора ръка в гаранция! Ползван е 7 месеца! Май го взех в момент в който има масово проблем с батерията, като чета мненията! Доста съм разочарован! Прилагам снимка да си кажете мнението! Преди бях с Note8, батерията с пъти е по добра!

   

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

Че моя за 5-6 часа от как съм го свалил от зарядното ако има над час и нещо екран половината батерия е отишла на кино и към 5-6 часа привечер си иска ток ако искам да го ползвам вечерта.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз имах преди С9 и главно заради батерията го продадох, трагедия беше....
Цитирай

За това си държа a50, но обмислям да си сменя s9 или с note 9, или с s10 plus главно за батерията, с a50 просто не е същото не че е лош.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

@trepacho Гледам си на 25% което си е около час,час и половина още.Гледам MiFit ,предполагам блутуут.Зависи и ти как го ползваш.Нормално е.Много ги мислите. Насочи си вниманието другаде.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Знам,че още е рано,но след последния ъпдейт батерията е с две идеи по-добре.Дали само на мен ми се струва така !?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Значително по-добре 5 ч с тоя телефон не бях правил.[Изображение: 5ee0e7e2af1913a747576630294903bf.jpg][Изображение: 6b05a5cb60a5be48a23d69dae10dc9b9.jpg]

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • Kosmom01
Цитирай

Потвърждавам и аз.Подобрение в живота на батерията. Добър ъпдейт.

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на 007 за това мнение:
  • Kosmom01
Цитирай

С или без включена адаптация?

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Адаптивен дисплей ли имаш в предвид или адаптивна батерия или друго нещо.

Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk
Цитирай

Батерия, батерия. Извинявам се Smile Дисплея никога не го държа на Ауто, защото ме дразни, че понякога бавно реагира като го извадя от джоба на светло.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Аха, адаптивната батерия съм я махнал. Започнах и след зареждане да рестартирам телефона.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Защото при мен определено не е по-добре [Изображение: 7f31c129cd58507a48534f81fb34f484.jpg]

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

С включена "адаптивна батерия" и дисплей WQHD+ батерията е чук!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

И аз заблезвам, че е по-добре. Ще видим като мине повече време. Днеска само на Wi-Fi вкъщи към 6:40 екран и имах 13-15% оставащи.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Ето и след второто зареждане, този път само на wi-fi. Яркостта е на средата. Чистия s9.[Изображение: 257510d6139353e68b3355ac3dea647e.jpg][Изображение: 75863ac2da5e57696aacf16dfd5e3619.jpg]

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)