Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за анкети
#76

За видео според мен е добре отделна анкета - като HBO, Disney, Apple TV, Plex, Kodi, Netflix и други.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 3 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • alexbg67, sapiora, vladofena
Цитирай
Аксесоари
#77

Сменяте ли стоковите мелодии на телефоните си /звънене, смс, аларма и т.н./
Не, да се знае какъв ми е телефона
Сменям всичко по мой вкус/песни.../
Сменям ги с такива, които да ги чувам, от самия апарат

Мисля че ще проработи тази анкита

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#78

(2022-08-01, 20:33:44)pepy1 написа:  Сменяте ли стоковите мелодии на телефоните си /звънене, смс, аларма и т.н./
Не, да се знае какъв ми е телефона
Сменям всичко по мой вкус/песни.../
Сменям ги с такива, които да ги чувам, от самия апарат

Мисля че ще проработи тази анкита
Каква мелодия за звънене ползвате на вашия смартфон?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#79

Уж гледах дали има такава анкета, явно не съм я видял!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#80

Правите ли factory reset след голям ъпдейт-покачване на версията на андроид?

Huawei P30
Цитирай
#81

(2022-11-13, 10:24:22)DoryanY написа:  Правите ли factory reset след голям ъпдейт-покачване на версията на андроид?
След всяка нова версия на Android ли, връщате фабричните настройки?

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#82

Уж ги прегледах,но явно съм пропуснал Smile

Huawei P30
Цитирай
#83

Пускайте една хубава анкета за смартфони на моторола, аз съм фен така да се каже обичам марката и ми прави удоволствие да го ползвам..
[-] 1 потребител изказва благодарност на a_block за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#84

Направете анкета прекарвали ли сте един работен ден без телефона си?
Примерно сте забравили да го вземете сутрин от вкъщи, а когато откривате, че не у вас, вече сте далеч от дома.

Аз щях да се върнаSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#85

(2023-06-09, 09:42:56)Victormihov написа:  Направете анкета прекарвали ли сте един работен ден без телефона си?
Примерно сте забравили да го вземете сутрин от вкъщи, а когато откривате, че не у вас, вече сте далеч от дома.

Аз щях да се върнаSmile
Колко време може да издържите без смартфона си?

 
Цитирай
#86

Не е същото, не колко време, а ако го забравите дали ще се върнете.
Да се върнеш от път за работа за един смартфон, означава колко си пристрастен.

А колко време можеш да изкараш, може да е и час или два, това е общо взето друго.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#87

Омръзвало ли ви е андроид системата, искало ли ви се е да преминете за разнообразие към "тъмната страна" (Aplle системата)...?

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#88

(2023-07-15, 20:41:25)Павел Василев написа:  Омръзвало ли ви е андроид системата, искало ли ви се е да преминете за разнообразие към "тъмната страна" (Aplle системата)...?
Бихте ли сменили Android?

 
Цитирай
#89

Кой от двата смартфона бихте избрали ако Ви бъде 100% подарък?

1. Samsung S22 Ultra

2. iPhone 14 Pro Max

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#90

Ползвате ли предпазни тапи за usb и 3.5 audio?
Цитирай
#91

(2023-08-08, 11:07:35)Павел Василев написа:  Кой от двата смартфона бихте избрали ако Ви бъде 100% подарък?

1. Samsung S22 Ultra

2. iPhone 14 Pro Max

А защо не 
1.   Samsung  S23 ultra
2.    Iphone 13 Pro Max

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#92

Оставяте ли включена опцията - Намери моя телефон?

1. Да

2. Не

3. Няма смисъл

4. Друго - напр. изтощава излишно батерията

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#93

Нещо интересно според мен...

Ползвате ли кешбек приложения/сайтове?

1. Да, ползвам българско приложение или сайт - споделете кое и вашите впечатления?
2. Да, ползвам чуждестранно приложение или сайт - споделете кое и вашите впечатления?
3. Не, имам кешбек на дебитната си/кредитната си карта и това ми стига - каква е вашата карта, от коя банка/fintech и какви са вашите впечатления?
4. Не но ползвам сайтове за групово пазаруване/купони и така пестя пари - споделете кой сайт ползвате и какви са вашите впечатления?
5. Ползвам само карти за намаления за във вериги/бензиностанции и не ползвам кешбек
6. Чакам черния петък , коледните празници или някое друго намаление за да си купя желаната стока с отстъпка
7. Не ме интересува кешбека и дали мога да получа такъв, пазарувам спонтанно
8. Какво е кешбек?
Цитирай
#94

За триене, видях че има такава анкета.

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#95

Предлагам да се направи анкета-кой сгъваем телефон бихте избрали-Honor Magic V2 който ще е наличен през януари в България или Samsung Galaxy Z Fold5 или др.

Huawei P30
Цитирай
#96

Е как да избера телефон , който не е още на пазара - само по слухове не избирам техника...
Цитирай
#97

Че модела се представи още лятото,ако не сте се запознали още,телефона е 2 пъти по-тънък от Fold.Нека да се обърне внимание и на този бранд,да се пише малко повече във форума.Не е казано че трябва веднага да се направи анкета,това е само предложение.

Huawei P30
[-] 3 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Be6i4, Compare, milenvn
Цитирай
#98

Как обновявате приложенията си от Google Play (AppGallery, Mi store) ? 

- Автоматично
- Веднъж на седмица, две
- когато се сетя
- не слагам ъпдейти

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#99

Здравейте,имам предложение което касае съфорумниците ползващи телефоните на Samsung,надявам се че ще бъдем един към друг по полезни и ще намалеят дразгите по доста теми свързани със софтверните дискусии.
Предлагам да се направи една тема какво ни липсва и какво може да се поправи,корегира по даден софтвер и директно на Samsung Support,разработчици с всичките проблеми от самата тема!
Точно ясно и конкретно да бъде самият текст за да може да бъде по разбирераемо от самите разработчици на Samsung.
Надявам се така да ни обърнат повече внимание и да има жаланият положителен ефект.
Дали ще има някакъв огромен положителен ефект зависи и от нас самите.
Ще се радвам ако админите,модераторите се включат и помогнат по тоя казус.
Възражения и други идей са добре дошли.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 2 потребители изказват благодарност на Compare за това мнение:
  • sapiora, vladofena
Цитирай

Това го предлагах няколко пъти, но има малко инатливи колеги във форума (админи).

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)