Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Iphone X,Iphone 8,iphone 8 plus или някой от андройд флагманите?
#26

А с музиката как става работата на iphone? Аз на моя за времето, което го имах не успях.?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Аксесоари
#27

Ами попринцип масово се използва Spotify,но ако имаш предвид тегленето на музика то това става с iTunes.Първо сваляш песен на компютър и след това с USB кабел се прехвърля на телефона.Друг вариянт за слушане на музика са приложенията при които се слуша песен веднъж с интернет и след това се запазва в кеша и може да се слуша и без нет.

Apple току що убиха iPhone X така че отпада като опция.Новите XS излязоха и цените им са отново "прекрасни":
XS - от 999$
XS Max - от 1099$
XR - от 749$
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivo98 за това мнение:
  • Marto.g
#28

Само прочетох за X's екстрите tap to wake,hdr display.....разсмяха се искрено и затворих сайта.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#29

А за най-мощния процесор не прочете ли ? Телефона е 2 пъти по-бърз от 10ката....смятай кво ще ги прави всички андроиди Big Grin
#30

Какъв процесор бе колега? Какво общо изобщо с Андроид процесорите!Ти виждал ли си iPhone в antutu?Айфон си има собствена система,собствен софтуер+китайско/корейски части!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#31

Разбрахме, че не си почитател на марката, но няма нужда от хейт колега! Както и колегата Иво. Топ андроид смартфоните са толкова бързи, колко ще са и новите ябълки, на това ниво и за тези пари, всички са еднакво бързи! Обаче няма нужда от излишен хейт! Аз лично не знам за телефон, който да не е сглобен от китайски/тайвански/корейски части! Просто така работи икономиката!
#32

(2018-09-12, 22:41:32)Andon0v написа:  Разбрахме, че не си почитател на марката, но няма нужда от хейт колега! Както и колегата Иво. Топ андроид смартфоните са толкова бързи, колко ще са и новите ябълки, на това ниво и за тези пари, всички са еднакво бързи! Обаче няма нужда от излишен хейт! Аз лично не знам за телефон, който да не е сглобен от китайски/тайвански/корейски части! Просто така работи икономиката!
О не колега,няма хейт или съжалявам ако така изглежда и се извинявам.Имам три Айфона който семейството ползва - SE,iPhone 6s и iPhone X.Много добре познавам машинките плюсове и минуси.Но факта е един,iPhone конкурента истинския е iPhone!!!
Има система Андроид за която на 20+ известни брандове се състезават и от другата страна имаме Ъйпъл (IOs) който реално няма буквално конкурент.
Все едно да си създам собствен телефон който със супер лека система за неговия хардуер си е бързак и да искам да се хваля ,че е по-добър от Андроид флагманите!
Ако Айфон направят телефон с Андроид тогава признавам може да поспорим реално,но пък тогава това вече няма да е Айфон.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#33

И какъв е смисъла да го правят? След като са успели да създадат оптимизирана ОС?
#34

(2018-09-13, 00:02:21)Andon0v написа:  И какъв е смисъла да го правят? След като са успели да създадат оптимизирана ОС?
Именно,затова си тичат в своя коридор,защото приказки от типа, че IOs няма лаг или бъгове и е по-добър от Андроид е малко несериозно.
Двете системи са различни,няма как да се сравняват.И еди кой си Айфон е по-бърз от еди кой флагман на Андроид също е несериозно...

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#35

Ами хора мисля,че го реших най-вероятно ще си взема iphone xr.Ако пък случайно iphone xs ми се връзва на 1500-600лв с план в Теленор ще взема него,но мисря че цената няма да е такава затова най-вероятно ще взема така да се каже "бюджетния" телефон.

Iphone Xs 64gb Space Gray
#36

Бих се замислил повече за Ноут 9. Цените не са никак лоши и предлага доста.

Иначе снощи като гледах ивента на Ейпъл доста се посмях с техните "иновации" Big Grin .

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
#37

Не мога да повярвам, че още има хора които да дадът 1400 лв. за устройство с LCD display.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • Victormihov
#38

(2018-09-13, 10:45:25)pockobg написа:  Бих се замислил повече за Ноут 9. Цените не са никак лоши и предлага доста.

Иначе снощи като гледах ивента на Ейпъл доста се посмях с техните "иновации" Big Grin .

Кои са тези иновации колега? Аз лично не видях да са изтъкнали нещо като пуснато за пръв път от тях, което вече е на пазара? Освен процесора и Touch ID-то, разбира се.
#39

(2018-09-13, 11:13:10)Andon0v написа:  Кои са тези иновации колега? Аз лично не видях да са изтъкнали нещо като пуснато за пръв път от тях, което вече е на пазара? Освен процесора и Touch ID-то, разбира се.
Tap to wake! Big Grin

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#40

Спирам със спама, че не е за тази тема, но я прочети пак коментара ми колега! Успех!
#41

Само да попитам кога се очаква да започнат предварителните поръчки за новите айфони или направо да скачам на Ноут 9?

Iphone Xs 64gb Space Gray
#42

Колегата си избрал вече, и аз спирам по темата.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

(2018-09-13, 11:32:23)samsung s5 написа:  Само да попитам кога се очаква да започнат предварителните поръчки за новите айфони или направо да скачам на Ноут 9?
Септември средата,за България незнам!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#43

Теленор от 21 започват предварителните поръчки за XS и XS MAX, за другия модел нямам информация.
#44

Много благодаря на всички,които се включиха по темата помогнахте ми изключително много,ще си закупя айфон за да пробвам какво е с него.

Iphone Xs 64gb Space Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на samsung s5 за това мнение:
  • ivo98
#45

А1 ще предложи новите модели Apple iPhone в България. Предварителните поръчки на iPhone Xs и iPhone Xs Max ще започнат на 21 септември, а продажбите на 28 септември.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#46

(2018-09-13, 11:13:10)Andon0v написа:  Кои са тези иновации колега? Аз лично не видях да са изтъкнали нещо като пуснато за пръв път от тях, което вече е на пазара? Освен процесора и Touch ID-то, разбира се.

Те TouchID вече не използват в новите модели.

Tap to wake е едната. Промяната на blur при портретен режим също (има го от Ноут 8 на сам....). HDR при снимките било иновация. Да не говорим и че DualSIM го обявиха за иновация. 512gb също било иновация (Ноут 9 го обявиха преди месец) .... и т.н.. Нямам намерение да се хващам за думички, но цялото представяне беше абсурдно меко казано. Реално нямаше нищо ново и иновативно освен SoC, който все още не се знае как ще се представя. Уж стария беше колко пъти по бърз от който и да е било смартфон, но се разбра, че не е точно така.

EDIT: Успех на автора на темата! Дано иос12 не е като 11, че ще бере ядове.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
#47

Да, объркал съм името, фейса е подобрен.
#48

Здравейте,смятам че е нужно да кажа какъв бе избора ми.Та избрах iPhone Xs 64гб и съм много доволен от избора си.Ios е много лесна за свикване,само за няколко дни с нея свикваш до такава степен все едно цял живот си я използвал.Телефона е невероятно бърз,а камерата е уникална.

Iphone Xs 64gb Space Gray
[-] 2 потребители изказват благодарност на samsung s5 за това мнение:
  • ivo98, substation
#49

Уникална камера!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • samsung s5
#50

Честито, да си го ползваш със здраве.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • samsung s5
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)