Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 7 - слухове и коментари
#76

Много добри цени. Най-евтиният сигурно ще е около 620 евро.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

Камера OnePlus 7 Pro - Фототест

 
Цитирай
#78

Снимки на стъкления екран подтвърждват почти безрамковия дисплей на OnePlus 7 Pro:

[Изображение: d022d73a3e58d101ef7c16c4a7d69a00-full.jpg]
[Изображение: 1e84deadef85a06fc502ddf247ce1b18-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#79

Изтекоха техническите характеристики на смартфоните OnePlus 7 и 7 Pro:
[Изображение: 30f05b52e8f9.jpg]

 
Цитирай
#80

В мрежата беше разпространено изображение, разкриващо дизайна на версията Pro:
[Изображение: bcc2f9f74edbc9b5e3c6d62b642afb44-full.jpg] [Изображение: f7050efcb3afbe8f44f720b2aa921a17-full.png]
Ясно се вижда тройната камера, за която чухме, че ще залага на 48 МР стандартен сензор, на телеобектив с 3х оптичен зуум и на обектив със суперширок обхват. Цената на този модел ще бъде около 749 евро за 8 GB RAM/256 GB вградена памет. Очаква се още версия с 12 GB RAM/256 GB памет за 819 евро, както и версията с 6 GB RAM/128 GB памет за около 700 евро.

Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#81

Изглежда страхотно макар, че цената му се доближа до Самсунг, все пак софтуерно е много добре.
А вече дали ще имат водоустойчив телефон или и те като Шиаоми само се ослушват, то вече си е стандарт във всички флагмани.
Цитирай
#82

На живо:
[Изображение: 0b61683292fda93841cde19ddb426e38-full.jpg]

 
Цитирай
#83

.преминал съм през бранда(6Т) и мнението си ми остава:
- има още "хляб да ядат", докато настигнат корейците

                                                                    
Цитирай
#84

Аз пък тепърва смятам "да го преминавам" и по първи впечатления не мисля, че е така. А що се касае "хляба" - достатъчно са го изяли, след като OnePlus вече е петият най-голям производител на смартфони от висок клас в света.

 
Цитирай
#85

(2019-05-03, 17:50:00)georgi4a написа:  .преминал съм през бранда(6Т) и мнението си ми остава:
- има още "хляб да ядат", докато настигнат корейците


Ако съдим софтуера, корейците изостават със светлинни години от oneplus, от хардуерна гледна точка има какво да се желае още.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#86

Не знам, аз имах много бъгове и ядове с 5Т, затова и го разкарах колкото се може по-бързо.
Иначе е много бърз и напомня на ябълката.
Приятно се използва, за жалост липсват доста функции, не е като другите марки.
Липсва и цвят по менютата, мен лично не ме грабна.
Цитирай
#87

(2019-05-03, 17:50:00)georgi4a написа:  .преминал съм през бранда(6Т) и мнението си ми остава:
- има още "хляб да ядат", докато настигнат корейците

Нормално, след като си ползвал Samsung....Аз минах от HTC и разбрах колко неща е можело да има стоково телефона а да не ми се предлагат.

(2019-05-03, 19:20:52)NoMaD написа:  Аз пък тепърва смятам "да го преминавам" и по първи впечатления не смятам, че е така. А що се касае "хляба", мисля, че достатъчно са го изяли, след като OnePlus вече е петият най-голям производител на смартфони от висок клас в света.

Той имаше друго предвид. В софтуера на samsung има много неща които те улесняват  и правят ползването на телефона по-удобно. Ако не греша Oxygen OS наподобява на стоковия андроид...Съответно няма място и не е правилно да се сравнява едното с другото.
[-] 1 потребител изказва благодарност на LimpBizkit за това мнение:
  • divna
Цитирай
#88

Ако oneplus има бъгове по софтуера, то самсунг не знам какво има.. там софтуера е без коментар..., аз един бъг не съм намерил в 5т, а вече го имам от както е излезнал т.е год и половина г/д. Цветовете може да се сменят след android 9 щом се радваш на шаренко..
А хубавия самсумг S8 даже го оставиха без project treble. Без коментар са просто Smile
Да не говорим за забавянето в ъпдейтите на самсунг, там е нещо отчайващо направо.
Не веднъж съм казал, лошата слава на Android идва точно от Samsung и още една-две марки.
А, че S9-ките имат отчайваща батерия няма също да го коментирам, единствено Note серията се държи г/д нормално S серията на самсунг винаги е била пълен смях и като гледам не искат изобщо да се променя това Smile ,но нормално S серията да страда, нали и S+ трабва да се купува ... за да може да ти изкара батерииката поне ден

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#89

Макар да наподобява стоковия андроид Oxygen OS е една от версиите му която дава възможност за най голяма персонализация от потребителя... По скосо съм склонен да мисля че недоволните от Oxsygen OS не са ползвали телефона повече от месец и изобщо не са разбрали какво бижу е.
Цитирай
#90

Ами ползвах го 2 седмици, имах доста разговори през Вибер и просто ми изпи сока и нервите, то не бяха забивания и слаба мрежа, беше просто нервииии.
Смених телефона за да продължа да говоря нормално с хората.
НЕ съм хейтър, просто отбелязвам моята гледна точка.
Иначе Самсунг БЯХА по-бъгави.
Сега С10 е невероятен и батерията му кара ден и половина (малкият, не ПЛЮСА).
Корейците тази година са супер.

И кога ще сложат водоустойчивост най-накрая? Това не ви ли пречи? една чаша вода неволно и телефона ще иде... аз не говоря да се къпите с него.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • LimpBizkit
Цитирай
#91

(2019-05-03, 22:17:22)Legend написа:  Ако oneplus има бъгове по софтуера, то самсунг не знам какво има.. там софтуера е без коментар..., аз един бъг не съм намерил в 5т, а вече го имам от както е излезнал т.е год и половина г/д. Цветовете може да се сменят след android 9 щом се радваш на шаренко..
А хубавия самсумг S8 даже го оставиха без project treble. Без коментар са просто Smile
Да не говорим за забавянето в ъпдейтите на самсунг, там е нещо отчайващо направо.
Не веднъж съм казал, лошата слава на Android идва точно от Samsung и още една-две марки.
А, че S9-ките имат отчайваща батерия няма също да го коментирам, единствено Note серията се държи г/д нормално S серията на самсунг винаги е била пълен смях и като гледам не искат изобщо да се променя това Smile ,но нормално S серията да страда, нали и S+ трабва да се купува ... за да може да ти изкара батерииката поне ден

От коментара ти разбирам ,че си ползвал и двете марки и си го придобил този опит? Може да споделиш плюсовете и минусите според твоето виждане за S8, S9 OneUI и 1+ с Oxygen OS.

(2019-05-03, 22:18:43)Dimitrov_88 написа:  Макар да наподобява стоковия андроид Oxygen OS е една от версиите му която дава възможност за най голяма персонализация от потребителя... По скосо съм склонен да мисля че недоволните от Oxsygen OS не са ползвали телефона повече от месец и изобщо не са разбрали какво бижу е.

Ще се съглася колега, понеже не съм ползвал. Чувал съм добри отзиви за него от XDA и телеграм.
Цитирай
#92

Както се вижда от подписа ми ползвам и двата телефона.И със двата не съм имал сериозни проблеми.Батерията на 9+ държи повече.Софта на 5Т ми е по приятен. На 5Т съм слагал различни ромове за проба.Това е голямото предимство за тези който искат да експериментират . Отключваш,заключващ когато искаш ,рутваш.Даже един път го брикнах .Има си инструмент за възстановяване. За тези които не си играят с тези неща остава да си харесат външния вид и марката.Камерата на 9+ е по-добра.
[-] 2 потребители изказват благодарност на alexkara за това мнение:
  • divna, kayovas
Цитирай
#93

(2019-05-03, 15:44:19)Victormihov написа:   ....А вече дали ще имат водоустойчив телефон или и те като Шиаоми само се ослушват, то вече си е стандарт във всички флагмани.
Има вероятност, че следващият смартфон на OnePlus и да има някаква защита, която, предполага се, ще го запази работещ след изпускане във вода. От бранда обаче не обещават официален IP рейтинг, какъвто обичайно имаме при водоустойчивите устройства. Причината вероятно е, че за да бъде получена оценка и такъв IP рейтинг производителите заплащат сериозни суми. Китайците изглежда не искат да инвестират в това и да повишават цената на апаратите си, така че и този път - без официална оценка нивото на прахо- и водоустойчивост. Така или иначе, OnePlus не съветват потребителите си да потапят смартфона си във вода, тъй като гаранцията не би покрила евентуално удавяне.

 
Цитирай
#94

Никой производител не дава гаранция при "удавяне" дори и да има IP стандарт.
Смешни са ми тези дето се снимат под душа и в басейна, все пак е телефон, важното е да е защитен от неволно намокряне или дъжд, мисля, че това е най-важното.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • divna
Цитирай
#95

Ами такава защита има, ако питаш:

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#96

(2019-05-03, 22:17:22)Legend написа:  Ако oneplus има бъгове по софтуера, то самсунг не знам какво има.. там софтуера е без коментар..., аз един бъг не съм намерил в 5т, а вече го имам от както е излезнал т.е год и половина г/д. Цветовете може да се сменят след android 9 щом се радваш на шаренко..
А хубавия самсумг S8 даже го оставиха без project treble. Без коментар са просто Smile
Да не говорим за забавянето в ъпдейтите на самсунг, там е нещо отчайващо направо.
Не веднъж съм казал, лошата слава на Android идва точно от Samsung и още една-две марки.
А, че S9-ките имат отчайваща батерия няма също да го коментирам, единствено Note серията се държи г/д нормално S серията на самсунг винаги е била пълен смях и като гледам не искат изобщо да се променя това Smile ,но нормално S серията да страда, нали и S+ трабва да се купува ... за да може да ти изкара батерииката поне ден
На 1+ 5т проблема му е в камерата. При това проблема е сериозен, а и като цяло камерата не им силна страна на повечето им модели.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
[-] 1 потребител изказва благодарност на The_Jack за това мнение:
  • divna
Цитирай
#97

За да не се оскъпяват допълнително телефоните, новите модели на OnaPlus няма да имат официален IP сертификат. Въпреки това те ще предлагат такава защита. Уловката в случая е, че гаранцията продължава да не покрива нанесени от течности щети, така че посочената от компанията водоустойчивост е по-скоро за вътрешно спокойствие на потребителите.
https://mobilebulgaria.com/news/oneplus-...ifikatsiya

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#98

OnePlus 7 Pro може да се окаже първият смартфон на пазара с новия тип памет. Според Pete Lau, генералният директор на компанията, новите флагмани ще бъдат оборудвани с вградена памет UFS 3,0, която по производителност е много по-висока от досегашните чипове UFS 2,1. За потребителя това означава, че приложенията ще се отварят по-бързо и скоростта на достъп до файловете ще бъде увеличена.

[Изображение: 34e9eeb304117a3671ec69cb7cd58dd9-full.png]

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • kayovas
Цитирай
#99

(2019-05-04, 17:13:44)The_Jack написа:  На 1+ 5т проблема му е в камерата. При това проблема е сериозен, а и като цяло камерата не им силна страна на повечето им модели.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk


Точно така, това им куца. поне при 5T, но мен камерата много не ме бърка, честно казано предната е добра, задната е незадоволителна в сравнение с други флагмани излезнали по същото време.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • divna
Цитирай

Oneplus 7 и Oneplus 7 Pro могат да бъдат първите устройства на бранда със стерео говорители: https://www.gizchina.com/2019/05/05/onep...-speakers/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)