Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT нещо като ревю.

(2020-02-05, 22:21:49)usani написа:  Смених Андройд платформата с ябълките,но има разлики с андройдското приложение и никъде не намирам лицата за часовника.Някой да има представа как да ги изкарам на Айфоня.
Няма начин! Търси телефон с андроид!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
Аксесоари

Колеги да знаете да се продава някъде оригинална оранжева силиконова каишка за GT/GT2?
Цитирай

Дискутирани са неведнъж тези верижки. В алито всички са "оригинални".За силикон става въпрос все пак. Аз имам над 10 от там и си ги сменям според цифера.
Ето тази ми е една от любимите в черно и оранжево. По-добре е от колкото само оранжева, според мен
https://www.aliexpress.com/item/32881073...4c4dIU5obs
Цитирай

Онзи ден обиколих техно магазините в Пловдив при Метро. В почти всички имаше оригинални оранжеви и зелени за GT по 29.90лв.  А аз търсех черна, но няма. От един магазин на Виваком бяха любезни и се обадиха на представител на Huawei, той каза, че края на Февруари ще пускат за Gt2 за продажба.
Цитирай

Аз питах в Технополис в събота, до Метро в Пловдив и нямаше каишки никакви. Ходих и до Техномаркет пак в района, нямаше. mrspek къде по точно имаше оригинални оранжеви да ида, да, взема?В Зора?
Цитирай

(2020-02-12, 08:56:22)felipe написа:  Аз питах в Технополис в събота, до Метро в Пловдив и нямаше каишки никакви. Ходих и до Техномаркет пак в района, нямаше. mrspek къде по точно имаше оригинални оранжеви да ида, да, взема?В Зора?

В Технополис май казаха, че имат само като подарък. В Зора и в Техмарт имаше. За Техномаркет не помня.

иначе, ако черната няма да ти трябва, аз може да я взема
Цитирай

Новият ъпдейт.

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай

(2020-02-12, 11:41:41)mrspek написа:  В Технополис май казаха, че имат само като подарък. В Зора и в Техмарт имаше. За Техномаркет не помня.

иначе, ако черната няма да ти трябва, аз може да я взема
Мерси ще мина събота да взема една оранжева, иначе моята черна е със сив кант и сива от страната на ръката. Оригинална, с нея взех часовника, но няма надпис Huawei Watch GT.
Цитирай


(2020-02-12, 12:12:30)KrIsKo9695 написа:  Новият ъпдейт.


При мен не излиза ъпдейт. С каква версия на Health сте ?
Цитирай

И при мен не излиза ъпдейт, ама съм с една бета и китайски акаунт за да мога да слагам къстъм уоч фейсове.
Цитирай

50мб ъпдейт за GT!!! Да не е за GT2?

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

(2020-02-12, 13:45:14)penmark написа:  50мб ъпдейт за GT!!! Да не е за GT2?

За GT 2 е разбира се, колегата малко е объркал темите.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Харесват ми, как всяка седмица по 2-3 нови уйиджети добавят ??



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Някои да е срещал проблем с инсталацията на huawei hi health beta apk.
При мен тръгва, но не успава да се инсталира. Иначе съм дал разрешения на телефона да инсталира всякакви приложения.
Цитирай

(2020-02-13, 21:09:30)mrspek написа:  Някои да е срещал проблем с инсталацията на huawei hi health beta apk.
При мен тръгва, но не успава да се инсталира. Иначе съм дал разрешения на телефона да инсталира всякакви приложения.
Първо деинсталирай нормалната версия!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Имам проблем с тези custom face.  Правя си китайски ID , инсталирам бета и правя каквото казват в инструкциите, но каквото и да правя не иска да инсталира custom face. Казва ми, да променя локацията на файла или името, правя го, но не помага.
Някои да е имал подобен проблем ?
Цитирай

(2020-02-13, 21:32:40)mrspek написа:  Имам проблем с тези custom face.  Правя си китайски ID , инсталирам бета и правя каквото казват в инструкциите, но каквото и да правя не иска да инсталира custom face. Казва ми, да променя локацията на файла или името, правя го, но не помага.
Някои да е имал подобен проблем ?
Сложил лицата в DCIM папката на телефона

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2020-02-14, 13:48:43)icaka2001 написа:  Сложил лицата в DCIM папката на телефона

Sent from my Mate 20 Pro using Tapatalk

Благодаря колега, стана.
Цитирай

На мен ми инсталира без проблем фейсове и от вътрешната памет на телефона и от папка Download. Нямам нито един в папка DCIM.
Цитирай

Единия продаден другия подарен на сестра ми, а аз съм с GT 2 вече и съм доста доволен!

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Моята борба... продължава. Има ли начин custom face да не се записват един върху друг и да се виждат в списък, като при нормалната версия ? Или поне да мога да ги трия през бета
Цитирай

Не може за жалост

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Ужас, нещо толкова просто да е толкова сложно. Предварително инсталираните не могат да се махат и място за custom има за 2-3 ... Не е работа всичко се обезсмисля
Цитирай

Даже само едно доколкото си спомням. Иначе за официалните има място за 32 циферблата в паметта на часовника ( при GT2, на този не помня.)
2 дена ползвам Amazfit GTR и там независимо, че има повече официални лица, то в паметта на часовника са мас 3 бр!
Ако искаш да смениш едно от тяхо, то качването на ново от приложението отнема минута - две. И ако не ти хареса пак толкова за друго. Отврат е.
Така, че има и по-лошо.
И какво толкова им харесвате на къстъм лицата, аз което и да свалях за ден-два и пак се връщах на фабричните.
Не зман, дали си чел по-нагоре, но с влизане с китайски акаунт в нормалното приложение, а не в бетата има 100-ци официални лица.
Можеш да си изтеглиш 5-10 и да са ти всичките ( или колкото позволява GT1) в паметта на часовника, а не едно по едно
Цитирай

Прав си, сега разглеждам къстом галерии, ми няма кой знае колко добри. И при ъпдейт на бетата , пак има много, повечето платени, но си има

(2020-02-05, 13:01:07)nanobanano написа:  Не знаеш колко грешиш.Има безброй безплатни.Всеки ден десетки платени се пускат безплатно или дават купони.Имам голяма колекция и всеки ден се увеличава. А това са само зрънце от цялата база. А примерно първия, който е на картинката може да си го променяш в сигурно 20 цветови комбинации


Това са моите, които съм качил. Половината са платени, които са пуснати безплатни. Нямам нито един кракнат или да съм дал пари. Има още прекалено много.
[Изображение: twpEEp2.jpg]

С какъв акаунт и каква версия на health си
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)