Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

(2020-09-07, 22:44:02)gosheto.nenov написа:  Здравейте! Понеже с нетърпение чакам актуализацията разбрах, че днес е пристигнала в България. Пробвях няколко пъти сутринта- нямаше нищо. След това хора тук споделиха, че им е дошла. По-късно пристигна и при мой приятел с S10e. При мен обаче актуализация няма. Възможно ли е проблемът да е в CSC-тата долу на снимката и има ли надежда актуализацията да дойде по въздуха и при мен или трябва да флашвам?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Ако свържеш телефона към компютър, през Smart Switch актуализацията е налична. Предполагам от телефона директно ще е налична утре, най-късно други ден.


Прикачени файлове
.jpg update.JPG Размер: 43.56 KB  Сваляния: 238

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



[-] 1 потребител изказва благодарност на krasimiretov за това мнение:
  • gosheto.nenov
Цитирай
Аксесоари

Благодаря за отговора! Ще изчакам да дойде на телефона.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-09-07, 22:44:02)gosheto.nenov написа:  Здравейте! Понеже с нетърпение чакам актуализацията разбрах, че днес е пристигнала в България. Пробвях няколко пъти сутринта- нямаше нищо. След това хора тук споделиха, че им е дошла. По-късно пристигна и при мой приятел с S10e. При мен обаче актуализация няма. Възможно ли е проблемът да е в CSC-тата долу на снимката и има ли надежда актуализацията да дойде по въздуха и при мен или трябва да флашвам?[Изображение: 529ce0b358457891757438d8761e99ec.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Ще пристигне утре и при нас!изчакай малко.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • gosheto.nenov
Цитирай

(2020-09-07, 22:02:33)toem84 написа:  Това NAS не е ли като Plex?

Не. Чрез nas устройството си имаш персонално cloud/облачно дисково пространство намиращо на избрано от теб, място,  достъпно навсякъде, където има Интернет. Няма абонаменти, пространството, което ползваш, зависи от теб, но устройството с дисковете може да ти струва от няколко стотин до няколко хиляди, зависи за какво го ползваш...

Siemens MC60>>Sony Ericsson Z530i>>Nokia N73 ME>>Nokia N8>>LG 4X HD>>Sony Xperia SP Black>>Samsung Galaxy S3 GT-I9300 16GB Blue Pebble>>Samsung Galaxy GT-I9305 Titanium Grey>>Sony Xperia Z2 Black>>LG G4 H815 Titanium Grey>>LG G5 H850 GREY>>Huawei Mate 10 Pro BLA-L09>>Samsung Galaxy S10+>>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>>Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Phantom Black>>Samsung Galaxy S22 Ultra Green>>Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на SoulSurvivor за това мнение:
  • NaniG
Цитирай

(2020-09-07, 22:56:27)gosheto.nenov написа:  Благодаря за отговора! Ще изчакам да дойде на телефона.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Както казах ,че днес ще дойде и при нас !
Сега проверих и ето я

Забелязвам,че доста грее телефона след актуализацията,при вас как е ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • gosheto.nenov
Цитирай

След като актуализирах стана точно това, което очаквах. Сега при скролване се усеща някакво насичане, което се оправя почти веднага, но се усеща и е дразнещо. Същото нещо се получи и при One UI 2.0 към 2.1 ъпдейта. Там след фабрични настройки се оправи, но сега не ми се правят, че ме мързи да настройвам всичко отново...
Забелязвате ли такова насичане при вас?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

(2020-09-08, 11:35:47)krasimiretov написа:  След като актуализирах стана точно това, което очаквах. Сега при скролване се усеща някакво насичане, което се оправя почти веднага, но се усеща и е дразнещо. Същото нещо се получи и при One UI 2.0 към 2.1 ъпдейта. Там след фабрични настройки се оправи, но сега не ми се правят, че ме мързи да настройвам всичко отново...
Забелязвате ли такова насичане при вас?

На стария ми Samsung от 2014г бая лагва и мишката  и като скролвам,но на Сонито от 2019 не се забелязва лаг.
Цитирай

(2020-09-08, 11:41:53)emo_841 написа:  На стария ми Samsung от 2014г бая лагва и мишката  и като скролвам,но на Сонито от 2019 не се забелязва лаг.
Нямах предвид работата с DeX, а с телефона като цяло

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

(2020-09-08, 11:43:20)krasimiretov написа:  Нямах предвид работата с DeX, а с телефона като цяло

Ами не! Аз нямам лаг
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • krasimiretov
Цитирай

(2020-09-08, 11:35:47)krasimiretov написа:  След като актуализирах стана точно това, което очаквах. Сега при скролване се усеща някакво насичане, което се оправя почти веднага, но се усеща и е дразнещо. Същото нещо се получи и при One UI 2.0 към 2.1 ъпдейта. Там след фабрични настройки се оправи, но сега не ми се правят, че ме мързи да настройвам всичко отново...
Забелязвате ли такова насичане при вас?
И аз забелязах, че има промяна. Освен при скролването и при жестовете също.
След което го флашнах начисто с Один и сега като че ли е по-добре.
Цитирай

Няма лаг, телефона работи сякаш даже по-мазно от преди, лично при мен и батерията се държи по-добре. Дотук съм с много добри впечатления от ъпдейта. Аз само съм зачистил кеша след това. Оправени са и разни дребни бъгчета, които бях забелязал преди. А dex при мен работи много добре и без лаг, на вече старичък смарт телевизор Самсунг, може би е над 5 годишен. И въпреки, че телефонът изписва, че има някаква несъвместимост, всъщност всичко си е точно и си работи както трябва.
А по принцип по темата, която зачекнахте за гледане на филми, аз съм се родил с андроид бокс + коди (и други), като има много хубава тема тук в нашия форум, от която да се извлече инфо за боксовете и т.н., но да не спамя сега, просто си казвам мнението по въпроса. Smile
Цитирай

Никакъв лаг всичко е наред. Направих уайп кеш. Батерията май е доста добре.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2020-09-08, 11:35:47)krasimiretov написа:  След като актуализирах стана точно това, което очаквах. Сега при скролване се усеща някакво насичане, което се оправя почти веднага, но се усеща и е дразнещо. Същото нещо се получи и при One UI 2.0 към 2.1 ъпдейта. Там след фабрични настройки се оправи, но сега не ми се правят, че ме мързи да настройвам всичко отново...
Забелязвате ли такова насичане при вас?

При мен има насичане от време на време, но единственото което помня е, че беше след някакъв ъпдейт. Ядосах се защото така лека полека без да се усетиш телефона ще стане адски бавен спрямо новите предложения. Дано не съм прав.

Samsung Galaxy S23
Цитирай

Аз усетих една дреболийка, за която бях прочел някъде в reddit, но тогава не обърнах внимание и сега не мога да намеря темата. А именно - от време на време се усещат такива кратки вибрацийки, от рода на тези, при ползване на жестовете/бутоните на екрана. Рядко, но се случват произволно при ползване на телефона или няколко секунди след като вече съм изгасил екрана и не правя нищо. Някой друг? Smile
Цитирай

(2020-09-09, 14:51:42)Sv3TL10 написа:  Аз усетих една дреболийка, за която бях прочел някъде в reddit, но тогава не обърнах внимание и сега не мога да намеря темата. А именно - от време на време се усещат такива кратки вибрацийки, от рода на тези, при ползване на жестовете/бутоните на екрана. Рядко, но се случват произволно при ползване на телефона или няколко секунди след като вече съм изгасил екрана и не правя нищо. Някой друг? Smile
И аз усещам такива след актуализацията.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gosheto.nenov за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай

И в крайна сметка Dex за PC все още не работи с Wireless връзка...което е продължаващата простотия на Самсунг.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

Имаме си вече и Надписи на живо като на S20. Засега само на английски.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

......
Цитирай

(2020-09-09, 15:04:03)UBE написа:  Имаме си вече и Надписи на живо като на S20. Засега само на английски.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

За какви надписи става въпрос!?
Цитирай

Нещо като субтитри на живо.[Изображение: 107122602516e96645d707966423d639.jpg][Изображение: 747159fcdeda0445b3817429feb912d3.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

......
Цитирай

(2020-09-09, 15:57:28)UBE написа:  Нещо като субтитри на живо.[Изображение: 107122602516e96645d707966423d639.jpg][Изображение: 747159fcdeda0445b3817429feb912d3.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

Аз нямам такова
Цитирай

Имаш. Просто бутонът не ти е добавен.
Цитирай

Още нещо ново, който не е забелязал, могат да се сменят системните звуци, има 4 опции. Сменя се сигналът при включване да се зарежда, както и този, като се връщате от безшумен режим към звук. Който лично мен много ме дразнеше и сега доволно го смених.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • iordangenev
Цитирай

(2020-09-09, 14:51:42)Sv3TL10 написа:  Аз усетих една дреболийка, за която бях прочел някъде в reddit, но тогава не обърнах внимание и сега не мога да намеря темата. А именно - от време на време се усещат такива кратки вибрацийки, от рода на тези, при ползване на жестовете/бутоните на екрана. Рядко, но се случват произволно при ползване на телефона или няколко секунди след като вече съм изгасил екрана и не правя нищо. Някой друг? Smile

И аз го усетих няколко пъти. Някаква идея на какво се дължи ? Тоест - бъг ли е или има някаква фунционалност ?

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

Настройки> търсачка>" вибр " > Звуци и вибрация > Сила на вибриране > Взаимодействие с докосване . Слайдера в най-ляво положение изключва въпросната вибрация.

SGA2》SGS4》Moto G》SGS4 Mini》SGS7》SGS8》SGS10
Цитирай

И как се сменят тези звуци за тих режим, зареждане и т.н.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

......
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)