Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

(2022-01-21, 19:27:12)NaniG написа:  Може ли да покажеш скрийншот, защото и при мен се оказа, че е изчезнало вибрирането. Не мога да си спомня от къде се активираше. Намерих настройката за звуково напомняне, но нея не я ползвах преди, а имах вибриране при просунато повикване, при хващане на телефона в ръката.
Предварително благодаря. Smile

Проблемът при мен е от едно приложение - Always On Edge.
Цитирай
Аксесоари

Много, ама много, съжалявам, че го сложих този андроид 12

Asus 771 > HTC Desire 8GB Class 6 > Sony Xperia M4 Aqua > SAMSUNG S6 > S7 32GB SDXC Class 10 > S9 > S10 > S22 Plus till now.
Цитирай

(2022-01-22, 11:25:53)fissikela написа:  Много, ама много, съжалявам, че го сложих този андроид 12

Защо?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

(2022-01-21, 19:54:21)bobytsekov написа:  Настройки > Разширени функции > Движения и жестове

Махмах отметката, сложих я отново и се оправи вирбрирането на апарата при пропуснато повикване.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
[-] 1 потребител изказва благодарност на NaniG за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай

Услугата Gear VR, вече седем пъти я деинсталирам. Първите два пъти ми триеше и Messenger-а на Facebook,  но балончета за уведомления си оставаха. После Messenger-а се актуализира, и вече не го трие, но липсват балончетата.
Другият проблем е, че до сега винаги след рестарт, чат услугата се е активирала, но след актуализацията до Android 12, вече не се активира.
Няколко приложения отказваха да се стартират, дори и като им изчистя кеша и данните. Оправят се след като се деинсталират, и отново инсталират. Има и такива, като Always On Edge, които не работят коректно, и ми спират опцията за вибриране при пропуснато повикване или SMS, при вземане на телефона в ръка, а преди това не е имало подобен проблем.
Общо взето, такива проблеми не съм имал никога до сега при актуализиране на Android, на което и да било устройство.

                   
Цитирай

аз съм с Galaxy s10 и съм свръх разочарован от Самсунг , заради дреболия.. по английските форуми зачекнаха темата със extra dim и разни други функции като quick tap - 2 неща които доста бих ползвал и ги няма при мен(да, появиха се за малко докато finalizing updates и после се изпариха). В един от форумите се е включил samsung representative и е казал че са ги изключили тея функции заради hardware limitations . Баси тоя S10 явно ще да е доста слаба кошница щом не може да се димира още малко екрана или не може да понесе почукване по гърба. Такава наглост да ни карат да купуваме нови телефони не бях виждал отдавна от някой друг различен от Апъл. Да бях в америка щях да им пусна едно lawsuit-че или нещо Big Grin
Цитирай

На предходната страница е писано как да си подкараш Extra dim.
Цитирай

А за quck tap, има вместо него една др функия обръщаш телефона само и той светва не си играеш да го пипаш..
Цитирай

Ще ми се да имам функцията без да инсталирам допълнителни неща , а за quick tap искам като го куик тапна да си активирам някоя апликация , а не да светва.. той светва като го дабъл тапна по дисплея. Просто се потрисам че тея телефони са си свръх мощни ама нещеш ли е на 2 годинки вече и от самсунг твърдят че били слаби хардуерно за някакви такива тривиални функции. Абсурдно е.
[-] 1 потребител изказва благодарност на devailo за това мнение:
  • StacK
Цитирай

Хайде има и нов ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай

Тоя път омазаха мн нещата със този ъпдейт,телефона изчезна българският език от менюто,тук таме пише на български всичко друго на английски, телефона цикли ама много, много, нищо не става от тая марка вече,не мога и във рековъри мод да влезна кво ли не правих не става,има ли други със същите проблеми?

S8,S10+ Prism Black
Цитирай

Проблема е в твоя телефон. Нищо не са омазали върви си чудесно. В рекавъри да влезеш ти трябват USB C слушалки или компютър

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 1 потребител изказва благодарност на gazibarev за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай

Тъкмо се чудих дали да го пускам, че като прочетох коментара по нагоре и се бях отказал.
Цитирай

Дори и след тази актуализация, продължава деинсталирането на Gear VR.
Facebook и Messenger ги деинсталирах няколко пъти, и сега след тази актуализация отново, за осми път, същата процедура.
Bu


           
Цитирай

Аз затова не го бутам повече този VR, само първия път го махнах и ми деинсталира месинджъра, после го игнорирам.
Цитирай

След поредното деинсталиране и инсталиране на Messenger, вече ми се появи опция за уведомяване чрез балончетата...
Като цяло не е читава ситуацията с актуализацията до Android 12.

   
Цитирай

Някой има ли проблем със забиване на home screen? В един момент не дава да натискам нищо, не се движи, не можеш нищо да правиш и трябва рестарт. Горе си бачка лентата, влиза в менютата, но не може да цъкнеш нищо. Това преди ъпдейта никога не го е правило.
Цитирай

Здравейте! След последния софтуерен ъпдейт на 25.01 телефона ми Samsung 10s lite започна да прави проблеми. Появяват се различни бъгове, не работи добре видеото, засича при превъртане в страниците, загрява силно при сърфиране в нета. Има ли някой с подобен проблем?
Цитирай

(2022-01-27, 19:39:18)andy_60* написа:  Здравейте! След последния софтуерен ъпдейт на 25.01 телефона ми Samsung 10s lite започна да прави проблеми. Появяват се различни бъгове, не работи добре видеото, засича при превъртане в страниците, загрява силно при сърфиране в нета. Има ли някой с подобен проблем?
Wipe cash+repair apps

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Следвах инструкциите за достъп до менюто "Wipe cache partition" - изключване, след което едновременно натискане на бутоните Start + Volume Up, но менюто не се появява. След повече от 10 опита телефона просто си се включва. Някаква идея?
Цитирай

(2022-01-27, 20:44:59)andy_60* написа:  Следвах инструкциите за достъп до менюто "Wipe cache partition" - изключване, след което едновременно натискане на бутоните Start + Volume Up, но менюто не се появява. След повече от 10 опита телефона просто си се включва. Някаква идея?

Няма да стане заради новата защита. Трябват ти слушалки с USB-C накрайник или просто да го свържеш с кабел за работещ компютър.  Чак тогава можеш да влезеш В рекавъри.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

(2022-01-27, 20:44:59)andy_60* написа:  Следвах инструкциите за достъп до менюто "Wipe cache partition" - изключване, след което едновременно натискане на бутоните Start + Volume Up, но менюто не се появява. След повече от 10 опита телефона просто си се включва. Някаква идея?

Volume up+start+bixby key е комбинацията и да е включен в компа.
Цитирай

(2022-01-27, 20:44:59)andy_60* написа:  Следвах инструкциите за достъп до менюто "Wipe cache partition" - изключване, след което едновременно натискане на бутоните Start + Volume Up, но менюто не се появява. След повече от 10 опита телефона просто си се включва. Някаква идея?
S10 Lite си има отделна тема.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98589
Само с кабел в компа и комбинацията Start + Volume Up ще влезеш в рекаварито.
Ако не стане само с чистене на кеша му направи хард ресет през рекаварито
Цитирай

Лайта флагман ли е , че е в списъка с а13?Нашите не видях да са в списъка .. това ли беше с с10 плюс наиграхме се..
Цитирай

S10 Lite е модел от 2020г. затова ще получи А13.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)