Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

Здравейте, след ъпдейт до  Android 12 при S10, нещата станаха трагични. Google play спря да работи, YouTube  също, Карти също, дава че не съм влезнал в профила си в Google, а той е вписан както и постоянно изписва слаба връзка с Интернет, проверете си връзката, независимо как и къде е свързан дали с wifi или на  мобилни данни. Дайте някакъв съвет че направо си отрових живота, чисти кеша на приложенията но през настройките на приложенията, рестартирах и нищо.

Galaxy S4 i9505, Galaxy tab s2, Galaxy S8 +, Galaxy s10, Galaxy A51, Galaxy tab s7+
Цитирай
Аксесоари

Опитай с reset на устройството си след актуализацията.

 
Цитирай

Тъй като ъпдейтът до Андроид 12 е "много" читав Big Grin , днес още една актуализация пуснаха...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2022-02-16, 12:31:15)m65 написа:  Тъй като ъпдейтът до Андроид 12 е "много" читав Big Grin , днес още една актуализация пуснаха...

Земи си S22 що ревеш? там ще е много "читава" работата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на toem84 за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай

Аз нямам проблем с Андроид 12 (чистил съм само кеш). А и това си е пач по сигурността, не е някаква кръпка.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

[-] 1 потребител изказва благодарност на batproho за това мнение:
  • toem84
Цитирай

(2022-02-01, 12:29:01)Sv3TL10 написа:  Здравейте. При светване на екрана, часовникът понякога се придвижва. Както и от always on към заключен екран. Анимацията на това придвижване, в повечето случаи ми лагва малко преди часовникът да достигне крайната си позиция. При 11 тази анимация беше супер мазна. Дреболия, но ме дразни.. При някой от вас има ли го това?
Да си вдигна въпроса малко, че това май е единственото, което ме дразни след ъпдейта.
Цитирай

И при мен е така май. Като отключа телефона има лек лаг на часовника и даже се е и виждат някакви черти на дисплея за момент докато придвижи часовника.
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonivanov22 за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай

Редакторът на снимки най-после получи ъпдейт с функцията за премахване на обекти, сенки и отражения и при нашите телефони Smile
Всъщност работи доста адекватно, поиграх си малко. Например премахването на отражения, вижте как поправи една снимка, която бях направил с доста омазано стъкло на камерата, което беше причинило един грозен лъч от слънцето.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • NaniG, tsvetan24
Цитирай

Каква е иконата за това действие ?
Цитирай

Първо, като отвориш снимка в галерията, избираш моливчето отдолу, след това трите точки долу в дясно и ти излиза това от скрийншота, който качвам.

След това имаш опции за ръчно очертаване и премахване на обект, както и махане на сенки и махане на отражения.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • milss, NaniG
Цитирай

Благодаря , актуализирах и се появи.
Цитирай

След ъпдейта до Андроид 12 забелязвам, че при снимане на видеоклип с резолюция FULL HD 60 fps насича много гадно,при 4к 60fps върви гладко.Изтрих кеш,данни, но проблема си стои.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай

(2022-02-24, 23:50:40)plamen_jelezniq написа:  След ъпдейта до Андроид 12  забелязвам, че при снимане на видеоклип с резолюция FULL HD 60 fps насича много гадно,при 4к 60fps върви гладко.Изтрих кеш,данни, но проблема си стои.

Така е и при мен, но вече спрях да изказвам мнение за въпросната актуализация до Андроид 12.
Само за протокола искам да отбележа, че след всяка по-голяма актуализация възстановявам всичко през рековъри, и тогава пиша за някакъв проблем.
Цитирай

Сега пробвах, при мен FHD 60fps върви гладко, както всеки друг режим.
Цитирай

И аз тествах преди малко да проверя, всичко върви гладко и нямам проблем на този етап.Не съм връщал и не съм чистил нищо след ъпдейт.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

(2021-02-05, 12:53:30)dsr1972 написа:  На предходната страница /№60/ подробно е написано това, за което питаш. Ето, ако те мързи да се върнеш:
" изключваш телефона. Включваш го с кабел към компютър. Изчакваш на екрана да се появят процентите на батерията. Задържаш едновременно бутоните за включване, усилване на звука и биксби (както преди). Веднъж щом си в рекавъри, можеш да махнеш кабела. Този кеш, който триеш през рекавъри не е този същия на приложенията".
Успех!

Добре, аз за тези който нямат компютър(лаптоп) ,как става влизането с рекавъри?

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

С набодена флашка също става.
Цитирай

(2022-03-12, 08:51:44)tsvetan24 написа:  С набодена флашка също става.
Ще можеш ли по подробно да обясниш.Благодаря

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Изключваш телефона, поставяш OTG преходника от комплектацията на телефона USB type C to USB(ако нямаш флашка type C), поставяш флашката в преходника и стартираш телефона, като задържаш натиснати Volume up - Byxby - Power до появяването на Андроидчето. Същият успех се постига и с включване на слушалки с USB type C. Успех!
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • kreize
Цитирай
Smile 

(2022-03-13, 07:40:26)tsvetan24 написа:  Изключваш телефона, поставяш OTG преходника от комплектацията на телефона USB type C to USB(ако нямаш флашка type C), поставяш флашката в преходника и стартираш телефона, като задържаш натиснати Volume up - Byxby - Power до появяването на Андроидчето. Същият успех се постига и с включване на слушалки с USB type C.  Успех!

С USB съединителят, не се получава.Още при свързването,постоянно ми изписва USB съединителя ,е свързан (изваден) и не се получи .Остана ли друг начин ,защото не разполагам със слушалки и флашка type C

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Странно, при мен се получава без проблем. Използвам флашка USB2 2GB форматирана под FAT32. Опитай да включиш и отвориш флашката преди да изключиш телефона и виж какви опции предлага в падащото меню. Преди време при опит за флаш през Odin не се получаваше ако кабелът е включен в USB3, трябваше да е през USB2.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tsvetan24 за това мнение:
  • kreize
Цитирай

(2022-03-14, 07:14:28)tsvetan24 написа:  Странно, при мен се получава без проблем. Използвам флашка USB2 2GB форматирана под FAT32. Опитай да включиш и отвориш флашката преди да изключиш телефона и виж какви опции предлага в падащото меню. Преди време при опит за флаш през Odin не се получаваше ако кабелът е включен в USB3, трябваше да е през USB2.
Точно това,и опитах при включен телефон ,няма никакви опции, само съобщението поставен/изваден

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Намирисва на проблем с комуникацията през порта. Ако имаш възможност опитай с друг преходник, с друга флашка, със слушалки type C и връзка през кабел с PC. Успех!
Цитирай

(2022-03-14, 17:47:18)tsvetan24 написа:  Намирисва на проблем с комуникацията през порта. Ако имаш възможност опитай с друг преходник, с друга флашка, със слушалки type C и връзка през кабел с PC. Успех!
През компютър отпада ,защото нямам ще пробвам другите вариянти, между другото днес ми казаха да пробвам през телевизор с кабела

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Тия дни дойде андроид 12 и за американските версии. Аз забелязах днес и ъпдейтнах, да видим сега какъв ще го ям.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)