Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S10/S10+

(2020-11-25, 19:11:44)NoMaD написа:  Стартира бета програма за S10 серията - One UI 3.0 ?!и Анроид 11 за Индия, Южна Корея и Великобритания. Актуализацията се очаква скоро да бъде достъпна и за потребителите в Полша и Германия.

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s1...-now-live/
А за нас нещо !?
Цитирай
Аксесоари

Няма шанс
Цитирай

(2020-11-26, 07:27:20)Sev написа:  Няма шанс
Има шанс [Изображение: 4766ab0dcf87a7823eb6be5a8ee24c13.jpg][Изображение: eed938893f6264ef9d679d563ecd7f01.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Би ли споделил откъде изтегли бета софтуера?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-11-28, 22:06:33)gosheto.nenov написа:  Би ли споделил откъде изтегли бета софтуера?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
http://fota-secure-dn.ospserver.net/firm...tN5iyLqz9c=


Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на osobo89 за това мнение:
  • gosheto.nenov
Цитирай

Файлът не може да се отвори, това ми изписва
Цитирай

За въпроси и обсъждане на бетата - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100551
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай

(2020-11-03, 08:48:47)foxhd написа:  Нова версия за S10+.

(2020-11-28, 21:42:48)osobo89 написа:  Има шанс [Изображение: 4766ab0dcf87a7823eb6be5a8ee24c13.jpg][Изображение: eed938893f6264ef9d679d563ecd7f01.jpg]

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Не говорим за този начин
Цитирай

Има нова актуализация към 1.12.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

(2020-12-03, 11:05:24)foxhd написа:  Има нова актуализация към 1.12.

Да ,прав си! Тэкмо я инсталирах ,но не можах да прочета какво е новото или беше само секюрити пач
Цитирай

(2020-12-03, 14:06:14)emo_841 написа:  Да ,прав си! Тэкмо я инсталирах ,но не можах да прочета какво е новото или беше само секюрити пач

секюрити май само..
някой сложи ли си бетата , да каже как е ...
Цитирай

(2020-12-03, 14:35:05)bruckshot написа:  секюрити май само..
някой сложи ли си бетата , да каже как е ...

Аз по принцип чакам чрез софтуера на телефона всички ъпдейти,така че незнам
Цитирай

Аз все още съм със Септемврийския, и при опит за актуализация ОТА, ми дава че телефона е с актуалния софт (което ми е пределно ясно че не е така). С Италиански CSC съм, ако това е от значение...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

(2020-12-04, 08:32:15)batproho написа:  Аз все още съм със Септемврийския, и при опит за актуализация ОТА, ми дава че телефона е с актуалния софт (което ми е пределно ясно че не е така). С Италиански CSC съм, ако това е от значение...

Има значение CSC-то, аз бях с английско такова /телефона ми е купен отг англ.оператор О2/ и ъпдейтите ми идваха с около месец закъснение спрямо нашите. Смених си го с българско и всичко се оправи. След като някой пише тук за ъпдейт, на другия ден и аз го получавам. Относно бета версията и на мен не ми се занимава да я слагам.
Цитирай

От вчера се опитвам да изтегля последния ROM с CSC BGL. Дали само с наливането му ще се смени и CSC-то или ще са необходими и други гимнастики, както и малко тъп въпрос, но как да вкарам телефона в Download mode за да подкарам Odin (няма как да стане, като при стария ми 7EDGE)..?

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Ромовете са мулти и е възможно и в сегашния да имаш BGL, освен ако не е брандиран - провери го с Phone info. Правил ли си фабрични настройки с българска сим карта? В Download режим се влиза през Recovery=>Reboot to bootloader, а в Recovery се влиза с натискане и задържане на Volume down+Bixby+Power.
Цитирай

Тук подробно съм описал как се прави това
ЦЪК
Цитирай

(2020-12-05, 10:18:09)tsvetan24 написа:  Ромовете са мулти и е възможно и в сегашния да имаш BGL, освен ако не е брандиран - провери го с Phone info. Правил ли си фабрични настройки с българска сим карта? В Download режим се влиза през Recovery=>Reboot to bootloader, а в Recovery се влиза с натискане и задържане на Volume down+Bixby+Power.

Проверявал съм с Phone info, имам BGL сред останалите, но не съм правил фабрични настройки с карта вътре. Иначе сегашното CSC е ITV (Италия), но така като гледам не е операторско. Днес почивам и смятам да опитам с ODIN да налея последния ROM CSC BGL и се надявам всичко да си дойде на мястото, и от тук нататък ОТА да се актуализира.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Няма нужда от Один, щом имаш BGL. Едни фабрични настройки през рековъри с поставена българска сим карта и ще ти се смени CSC. След това можеш да ъпдейтнеш ОТА. Успех!
Цитирай

Здравейте! Имам следното наблюдение.Днес забелязах че дисплея е станал някак си по ярък а глесах в настройките всичко си е както преди настроено! Плъзгама си е на същото положение ,малко след средата както си е.Другото което е ,че екрана си е на естествен режим а както знаете на жив е някак си по цветен е .Актуалидация получих преди няколко дена и такова нещо не съм забелязал.Някой има ли това наблюдение?
Цитирай

Днес сутринта го заварих с някакъв системен ъпдейт през гугъл плей, беше се инсталирал и за да приключи ме подкани да рестартирам, за да завърши.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

(2020-11-28, 22:20:00)osobo89 написа:  http://fota-secure-dn.ospserver.net/firm...tN5iyLqz9c=


Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Чрез Odin ли се исталира или..?

.... S22 Ultra Phantom White 256GB
.... S10 Plus Prism White 128GB....
.... S7 Edge Silver Titanium 32GB .....
Цитирай

Нещо чували се за ъпдейт?
Цитирай

В Samsung Members са актуализирали графика, S10 серията е чак за февруари...

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gosheto.nenov за това мнение:
  • Sv3TL10
Цитирай

(2021-01-06, 08:15:19)gosheto.nenov написа:  В Samsung Members са актуализирали графика, S10 серията е чак за февруари...

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на 
Това ще е май   ъпдейта до Андро 11 направо а?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)