Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нямам такава опция. Но съм напълно съгласен, че вайбър е най-бъгавия месинджър от известните....

HTC 10 / iphone 12
Цитирай
Аксесоари

И аз не откривам подобна опция...
Цитирай

Има такава опция за всеки чат
Цитирай

Вече коментирах сигурно и с някой от вас , но имам грижа с едно банд 4 ,че не иска да се ъпдейтне нито да промяни скин. Пробвано е с 4 различни телефона и с около 4-5 версии на ми фит и нотифай , при подаване на ъпдейт или скин гривната се разкача от телефона.
Иначе гривната работи перфектно (разкача само ако се подаде ъпдейт или скин) , ресетвана много пъти , рестарти и тн проблема е не толкова за ъпдейта отколкото жената да си сменя скинове.
Ако някой се сети нещо може да сподели като имам време да пробвам.
Цитирай

Здравейте, имам лек проблем с една гривна. При входящо повикване изписва "Incoming call" но не и име. Телефона е MI6. При друг апарат TedMi Note 3 Pro и Mi 8 lite си изписва име на повикващия, но на MI6-цата неще. Аз ли пропускам нещо ?
Цитирай

Разрешение за достъп до контактите?
Цитирай

Език на телефона да не е на български

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-10-09, 19:51:52)vlado05 написа:  Разрешение за достъп до контактите?

Да, дадени са всички разрешения.

(2019-10-09, 19:51:52)vlado05 написа:  Разрешение за достъп до контактите?

Да на български е, но и другите два апарата също са на български.
Цитирай

Някой да е сравнявал huawei band 3 pro с mi band 4? Аз имам mi band 4 и не съм особено доволен: съня го мери както си иска, крачките също, движа се, а ме подканя да се раздвижа, пускам маркери за поведение шофиране, а тя отчита по 1000 крачки и .... Та въпроса ми е дали huawei band 3 pro се справя по-добре?
Цитирай

Здравейте!
Пристигна ми Mi band 4 китайската версия, но не мога да флашна бг версията от колегата?!
След флаш с Notify & Fitness ми излиза съобщение на гривната да отворя, Mi fit приложението и да я ъпдейтна от там! След свързване с Mi fit гривната отново се връща на китайски!
Цитирай

(2019-10-10, 09:35:17)KoZkA написа:  Някой  да е сравнявал huawei band 3 pro с mi band 4? Аз имам mi band 4 и не съм особено доволен: съня го мери както си иска, крачките също, движа се, а ме подканя да се раздвижа, пускам маркери за поведение шофиране,  а тя отчита по 1000 крачки и .... Та въпроса ми е дали huawei band 3 pro се справя по-добре?

Аз имах mi band 2 и минах на huawei watch gt, доста по точен е във всяко едно отношение. Да не говорим, че приложението Health на Huawei е 50 пъти по добро.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • KoZkA
Цитирай

След флаш ми излиза този екран и оправия няма!?


[Изображение: 2277fa6ea69a538be778500754dcbb7e.jpg]
Цитирай

(2019-10-12, 09:51:18)predator_v_bg написа:  Здравейте!
Пристигна ми Mi band 4 китайската версия, но не мога да флашна бг версията от колегата?!
След флаш с Notify & Fitness ми излиза съобщение на гривната да отворя, Mi fit приложението и да я ъпдейтна от там! След свързване с Mi fit гривната отново се връща на китайски!
Флашни си последната официална версия и не се занимавай с глупости. Просто я ползвай на английски.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • zviara
Цитирай

Оправих я!
Инсталирах официалния mi fit сложих последната версия, след това Notify флашнах 1.0.7.02 , флашнах бг превода от колегата , премахнах Mi fit и инсталирах този от темата на Pusheka1 и всичко заспа!
[Изображение: 0bf2d83471550db5a4762fc6be6cb6a0.jpg]
Цитирай

(2019-10-12, 09:53:43)Legend написа:  Аз имах mi band 2 и минах на huawei watch gt, доста по точен е във всяко едно отношение. Да не говорим, че приложението Health на Huawei е 50 пъти по добро.

Май си объркал темите. Мислих си, че ще оплюеш самсунг като видях, че си писал. 

Моята mi band 4 я поръчах. Интересно е, че измерва точно плуването. Гледах сравнение.


Цитирай

Тази джаджа има ли глобална версия или е само с глобален ром. Или китайски, съответно.
Цитирай

Има глобална версия! 15на лева е по-скъса от китайската.
Цитирай

(2019-10-13, 12:10:41)galaxyhopper написа:  Май си объркал темите. Мислих си, че ще оплюеш самсунг като видях, че си писал. 

Моята mi band 4 я поръчах. Интересно е, че измерва точно плуването. Гледах сравнение.
Не знам за плуването, но аз докато ида на работа с колата вече имам 1200 крачки, ставам да пикая, след товава си ровя в телефона, тя си е отчела 40 крачки,  но същевременно спя и не само че спя, а спя по-добре от 98% от хората, а аз съм станал в 2, а тя ми показва, че съм се събудил в 7. По време на тренировка, не може да сменяш музика, не може да ползваш таймер, все яки неща, абе ..
[-] 1 потребител изказва благодарност на KoZkA за това мнение:
  • airbus
Цитирай

(2019-10-16, 20:54:36)KoZkA написа:  Не знам за плуването, но аз докато ида на работа с колата вече имам 1200 крачки, ставам да пикая, след товава си ровя в телефона, тя си е отчела 40 крачки,  но същевременно спя и не само че спя, а спя по-добре от 98% от хората, а аз съм станал в 2, а тя ми показва, че съм се събудил в 7. По време на тренировка, не може да сменяш музика, не може да ползваш таймер, все яки неща, абе ..
Можеш да сменяш музиката, ако не си на режим тренировка. Очаквам в следващи ъпдейти да го оправят това и да може да се сменя музиката в какъвто и режим да си.
Цитирай

(2019-10-16, 20:54:36)KoZkA написа:  Не знам за плуването, но аз докато ида на работа с колата вече имам 1200 крачки, ставам да пикая, след товава си ровя в телефона, тя си е отчела 40 крачки,  но същевременно спя и не само че спя, а спя по-добре от 98% от хората, а аз съм станал в 2, а тя ми показва, че съм се събудил в 7. По време на тренировка, не може да сменяш музика, не може да ползваш таймер, все яки неща, абе ..

в приложението има опция да си обучиш гривната.
Когато караш, седиш и т.н влизаш в behaviour tagging и си пусни съответната опция(или създай нова), за да може гривната да се нагоди по твоите привички
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • KoZkA
Цитирай

Не го слушайте KoZkA , пише пълни глупости.
Цитирай

(2019-10-14, 20:18:13)predator_v_bg написа:  Има глобална версия! 15на лева е по-скъса от китайската.

Не зададох правилно въпроса явно.
Има ли смисъл да купувам глобалната версия или да си купя китайската версия и да я флашна с глобален ром ?
Цитирай

Не можеш да я флашнеш с глобален ROM (firmware) - различен е firmware. Можеш да я флашнеш с моднати ресурси и с моднат MiFit да показва на български.
С официалния MiFit си ъпдейтваш firmware. После слагаш моднат MiFit (за да не ти върне официалните ресурси) и с Notify & Fitness флашваш моднати ресурси за български.
П.П. Не знам китайската версия, ако телефона е на английски дали ще показва на английски или пак на китайски, но глобалната поне ще е на английски. Иначе и тя няма български официално.
Цитирай

Моята е китайска версия и след като телефона ми е английски тя показва на английски. Имаше една жена, обаче в групата на алито, че не може да я подкара на английски, въпреки че телефона и е на английски.
Цитирай

(2019-10-20, 08:44:31)aladin написа:  Не зададох правилно въпроса явно.
Има ли смисъл да купувам глобалната версия или да си купя китайската версия и да я флашна с глобален ром ?
 За мен няма смисъл! Гривната лесно се "прави" на български,а ако телефона го ползваш на английски,гривната и тя преминава на английски.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)