Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сектанти ли са феновете на Xiaomi
#51

@ivan_vylka е топ играч има телефони по 3к. , Коли по 50к, 10-20 апартамента няма бутане ей. Няма по голям от него. Все пак той е класа над нас простосмъртните. Нищо, че никой от нас ни го е чувал, ни го е виждал. Може да е трол, но важното е че е горе в топа с телефони за по 3к.

Нали знаеш, че 90% от форума може да си позволи да си купи телефон за 3к, та с кво си повече от другите я пак си помисли?
Щото с телефона за 3к си господин никой.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Аксесоари
#52

(2019-07-22, 19:53:10)ivan_vylka написа:  Стар е вече, чакам 11 и се надявам да не го направят по-голям размер от XS  Rolleyes
 Айфон  хединайсе  Септември, има още 2 месеца. Сега само XS, по-скъп е, хората ще те уважават повече.
Щях да ти предложа Xs max защото така ще се покажеш повече пред хората, но гледам имаш проблем с мъжкото достойнство, а и го мериш в телефончето, с Макса съвсем ще потъне.
По-голямо достойнство или по-скъп телефон - Дилема.
Аз викам по-скъп телефон, можеш да го вадиш и показваш навсякъде, другото- не толкоззз, пък и викаш няма какво за гледане Rolleyes
#53

Мога да кажа много неща, но предпочитам да напусна този спор, че не отива на добре. Само може да погледнете репутацията ми и хората, които са ми благодарили за помощта в този форум и после погледнете вашите и се замислете дали съм трол или пък някой неудачник. Да, мога да си позволя скъпи вещи, но това е защото ставам сутрин в 5:30 и отивам на работа и върша повече работа от колкото 10 човека от този форум, гаранция. Но парите си ги изкарвам честно и си ги харча с кеф. 
Това е от мен по темата.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
#54

Не усещате ли че прекалявате? Кой с какво си мери достойнството си е негова работа. Може да е телефон, кола, злато и т.н. Като искате да сте като него си купете правилната играчка и няма да ви е срам Big Grin И се върнете към нормална дискусия, темата започна забавно, вече е на прага да се обиждате.... При още такива прояви ще бъде заключена разбира се с полагащото се на всички видно изявили се Wink
#55

Даммм, вършиш повече работа от 10 човека тук и можеш да купиш всички ни и да ни продадеш - разбира се.
Като НЕГО не искам да съм degman, в това БЪДИ сигурен.
Щом сте решили да живеете за хорското мнение, кой съм аз, че да ви спра.
Лека вечер от мен и аз напускам тази дискусия, че почнах да се съмнявам в здравия си разум.
#56

(2019-07-22, 16:45:18)Legend написа:  Аз пък ти казвам, че ако твърдиш, че Самсунг продават качествено по скоро си заслепен. Не си пробвал достатъчно марко/модели.
Стига с тези легенди.Защо да не са качествени? На 43 години съм и съм ползвал много модели. Последните няколко години само една марка.От около година имам Samsung, първия който купувам въпреки всичкия хейт и негативно мнение.Ако не ти харсесва е едно,ок,обаче че не са качествени е малко тъпо да се твърди.

Samsung Galasy S23 Ultra
#57

(2019-07-22, 21:11:36)degman написа:  Не усещате ли че прекалявате? Кой с какво си мери достойнството си е негова работа. Може да е телефон, кола, злато и т.н. Като искате да сте като него си купете правилната играчка и няма да ви е срам Big Grin И се върнете към нормална дискусия, темата започна забавно, вече е на прага да се обиждате.... При още такива прояви ще бъде заключена разбира се с полагащото се на всички видно изявили се Wink

Супер!
Освен всички забавни неща, които казваш, в тази "забавна тема" както каза - означава ли, че вече когато нарека някой тук във форума - сектант, това е забавно? Просто да си знам, до каква степен забавното е в граници.
Преди време, още в "предишният" форум имаше една подобна тема, и оттам стана ясно, че да наречеш шушляк някой, не е обидно...  Явно, сега същото се отнася и за сектант. Разширявам кръгозора си от синоними, които не са обидни. Благодаря.
А, иначе, ония в другия форум/Телеграм канал, продължават да се хилят на темата. Чакат да я заключиш  с "полагащото се" за всички. То и с такава цел е пусната де...
#58

(2019-07-22, 21:22:45)007 написа:  Стига с тези легенди.Защо да не са качествени? На 43 години съм и съм ползвал много модели. Последните няколко години само една марка.От около година имам Samsung, първия който купувам въпреки всичкия хейт и негативно мнение.Ако не ти харсесва е едно,ок,обаче че не са качествени е малко тъпо да се твърди.


Всъщност не е тъпо. Ако сравниш дефектите на S7 и S8 с тогавашните флагмани например на Xiaomi или Huawei сам ще разбереш, че не е тъпо. От S9 нагоре като дефекти не съм се интересувал. Но както казах софтуера и НЕподдържането е най големия проблем на Samsung. Както вече казах не може да оставиш топ модел като S8 без project treble. Това е смешно.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#59

(2019-07-22, 21:05:38)ivan_vylka написа:  Мога да кажа много неща, но предпочитам да напусна този спор, че не отива на добре. Само може да погледнете репутацията ми и хората, които са ми благодарили за помощта в този форум и после погледнете вашите и се замислете дали съм трол или пък някой неудачник. Да, мога да си позволя скъпи вещи, но това е защото ставам сутрин в 5:30 и отивам на работа и върша повече работа от колкото 10 човека от този форум, гаранция. Но парите си ги изкарвам честно и си ги харча с кеф. 
Това е от мен по темата.
Даааа само ти работиш в тази държава.
Повечето хора тук също могат да си позволят скъпи вещи, но само ти парадираш с това. В нашето село не е така. Big Grin
И аз бях до тук в тази дискусия.
Предлагам на автора на темата да смени последната дума от заглавието - вместо Xiaomi да е Samsung.
А къде е този автор? @cinizam каза къде е.

1916 
#60

(2019-07-22, 21:23:30)cinizam написа:  .........
А, иначе, ония в другия форум/Телеграм канал, продължават да се хилят на темата. Чакат да я заключиш  с "полагащото се" за всички. То и с такава цел е пусната де...

Ами сектант, фенбой, фенче и подобни е донякъде забавно защото колкото и да не го признаваме във всеки от нас има по един такъв. Въпроса е да не се прекалява защото последно време оставяме потребителите да се развихрят и си проличава манталитета или и аз не знам как да го нарека...... И темата много добре разбирам за какво е, достатъчно контактувам с разните му сектанти на различни марки Wink
#61

Една от причините поради които получих бан преди време беше използването на думата "фенче". А сега се оказва, че е забавно.

1916 
#62

(2019-07-22, 21:39:21)milss написа:  ...
А къде е този автор? @cinizam каза къде е.

@cinizam каза и вие веднага му повярвахте?! Доста наивно

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
#63

(2019-07-22, 23:10:29)bobyn написа:  @cinizam каза и вие веднага му повярвахте?! Доста наивно

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk

Ти, как се пишеш там? Щото гледам, на въпроси за андроид, даваш линк към "другия" форум, а не към този...  Странно. 
Дори не е към определена тема, а директно с линк към другия форум...
На теб пък, как да ти се вярва сега е въпроса?! И интересно, мнението ти - да се отиде в другия форум, съвпада по дата с лично съобщение, което получих, с линк към форум, където видиш ли нямало да ме наказват както тук и въобще било супер...
#64

(2019-07-22, 23:02:00)milss написа:  Една от причините поради които получих бан преди време беше използването на думата "фенче". А сега се оказва, че е забавно.
Искате банове за тема която се предполагаше от самото начало че ще доведе до интересни определения и до какви ли други дрязги и обиди? При положение че бяхте предупредени още в началото на темата? Искате да е по свободно ама в един момент не точно..... Изобщо ще има ли един момент в който ще сте доволни, дали във форум, дали на работа, дали на почивка?....

Отговор: Не, никога!


Така че пишете по темата както казах, докато не се случи да пренебрегнете всички предупреждения и да се стигне до ключ Smile

Sent from my LM-G710
#65

@ivan_vylka Доста познато чуство с това за компанията Undecided Ама което върши повече работа това се копува.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#66

Всяка една марка си има фенове сектанти.
#67

Детска градина Калина Малина

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
#68

Погледнато от друга страна: средностатистическо залагаш бюджет от 400лв. за нова слушалка- искаш читава камера,адекватен процесор,рам ,ром и батерия.Търсенето стига до 2-3 модела и те са китайци - Ксиаоми и Хуавей.Такова е предлагането-факт.Предлагането определя избора.Масата с имиджово ориентиран избор нямат дилеми.
#69

Само няколко дена ме нямаше, а вие какви неща сте писали. Според мен не може да виниш хората какви телефони имат, все едно шефът на Amozon Джеф Безос да му се сърдиш, че кара Honda Accord, а е най-богатият човек в света. Това е въпрос на приоритети, всеки различно си харчи парите, те са негови, не всеки се интересува от телефони. Аз не бих сравнявал човек по това какъв телефон има. Но това е въпрос на възпитание.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#70

Да речем, че си пропуснал Самсунг нави модели, както и Епъл 6-6ес стари модели, но пък чисто нови.

времето е като парите - никога не стига
#71

(2019-07-23, 19:42:56)pepy1 написа:  Да речем, че си пропуснал Самсунг нави модели, както и Епъл 6-6ес стари модели, но пък чисто нови.
Затова казах адекватни параметри- споменатите са изживели времето си. Нови на Самсунг в тоя клас ..... дай предложение.
#72

Какъв планиран панаир, а инициаторите си зяпат сеир, докато страстите надделяват здравия разум...  Cool Cool Cool

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
#73

Xiaomi не струват появи ми се жълто петно на екрана след година и десет месеца! Същото имах на LG G2 на втория месец... Срамота толкова време да му отнеме! Та такива примери колкото искате! Можем да се хвалим и оплакваме до безкрай, но фактите са си факти. А именно, че като оставим маркетинга и бонус лайковете при селфи в огледало остава да си купим нещо по джоба, което да ни върши работа.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
#74

(2019-07-25, 08:27:28)roni952 написа:  Xiaomi не струват появи ми се жълто петно на екрана след година и десет месеца!...
Xiaomi си струват, 3 години работа и никакъв проблем.

 
#75

Това беше сарказъм май

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)