Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Съобщения за проблеми с форума и сайта.]

Рейтинга сутринта ми беше 40, сега влизам - 31. Това така ли трябва да е? И с публикациите беше същата работа - бяха 398 написах няколко и станаха 302. 

D_coffee
Цитирай
Аксесоари

Системно се премахва рейтинг получен от спам темата и темата от вицове. Все пак това не е някой форум за всичко. Това е форум за Андроид ОС и е редно рейтинга да има поне малко общо с тематиката на форума. В това няма лично отношение. Предстои по график премахване на този рейтинг независимо от екипа или от потребителите.
Цитирай

Има проблем с правописа във форума! Нарушено е елементарно правило. Това е в репутацията на всеки.


в FUN: Вицове, линкове,


в Въпрос относно

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Нещо не те разбрах какво точно искаш да кажеш?
Цитирай

При кликването на репутацията на който и да е потребител излиза списък с плюсовете и описание за какво са дадени. Както съм дал примера в fun и в въпрос е грешно изписано. Елементарно правило от 2 клас е преди дума с ф и в да се пише във, и преди дума със с и з да се пише със! Това правило в българсият език е нарушено във форума. Надявам се сега да съм бил по-ясен.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2015-05-17, 20:29:17)pepy1 написа:  При кликването на репутацията на който и да е потребител излиза списък с плюсовете и описание за какво са дадени. Както съм дал примера в fun и в въпрос е грешно изписано. Елементарно правило от 2 клас е преди дума с ф и в да се пише във, и преди дума със с и з да се пише със! Това правило в българсият език е нарушено във форума. Надявам се сега да съм бил по-ясен.

Не знам заяждаш ли се или какво, но....

Платформата и форума са писани на английски език. Има само една дума за "В" и тя е "IN". При превод на български хайде ти ми кажи коя от двете форми при нас да използвам за да излезе правилно и да ти е угодно???

И малко дете с един поглед ще разбере, че това е статичен текст, а само се променя потребителя и темата за която е даден рейтинга.
Цитирай

Ами, ако още е възможно, би могло да се преведе в/във и да няма недоразумения.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай

(2015-05-18, 07:43:43)GH0STFACE написа:  
(2015-05-17, 20:29:17)pepy1 написа:  При кликването на репутацията на който и да е потребител излиза списък с плюсовете и описание за какво са дадени. Както съм дал примера в fun и в въпрос е грешно изписано. Елементарно правило от 2 клас е преди дума с ф и в да се пише във, и преди дума със с и з да се пише със! Това правило в българсият език е нарушено във форума. Надявам се сега да съм бил по-ясен.

Не знам заяждаш ли се или какво, но....

Платформата и форума са писани на английски език. Има само една дума за "В" и тя е "IN". При превод на български хайде ти ми кажи коя от двете форми при нас да използвам за да излезе правилно и да ти е угодно???

И малко дете с един поглед ще разбере, че това е статичен текст, а само се променя потребителя и темата за която е даден рейтинга.

Темата е за проблеми във форума, аз споделих това което съм забелязал. Ако се приема като заяждане - погрешно е

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2015-05-18, 17:28:35)dessyteneva написа:  Ами, ако още е възможно, би могло да се преведе в/във и да няма недоразумения.
Чак така, не смятам че е обходимо.
Благодаря.

Вече съм намерил компромисно решение.
Цитирай

Не е точно проблем, по- скоро недостиг.
Когато беше стария форум имаше опция да отидеш директно на новите (все още непрочетени) мнения на всяка тема.
Сега го няма или поне не го откривам.

В момента трябва да съм абониран за определена тема, за да мога да "скоча" директно до непрочетените мнения.

Има ли начин по който да активирам тази опция, или трябва да се абонирам за всяка тема ?

LG G4
Цитирай

Вземете малко смалете рекламите между мненията! Ако ви плащат на писел, мога да го разбера, нонякаксимесъмнява. :? Сега се свърши с два реда в адблокера. 
Цитирай

@prankmaster, Точно пред името на всяка тема с непрочетени публикации, има стрелка, при натискането на която ще бъдете насочени към непрочетените мнения в съответната тема.
Надявам се това да отговорът на вашето запитване и резултатът да е този, който се очаква. 

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Точно това търсех, благодаря ! Smile

LG G4
Цитирай

Не знам дали е само при мен, но от днес забелязвам, че шрифта на някои постове е удебелен заедно с информацията за този, който го е публикувал. Последните четири поста в тази тема са така.

Опа, обърках темата, извинявам се.

D_coffee
Цитирай

По всяка вероятност темата е виновна, защото на мен не ми го направи този номер. С коя тема си?
Едит: След рефреш на страницата вече и моето беше болтнато.
Цитирай

С Default съм. Сега пробвах и другите теми и единствено при Light-Duende няма проблем.

D_coffee
Цитирай

Проблема е локализиран. Ако случайно срещнете подобна аномалия, пуснете доклад за нередност, за да го оправим, до като не стане автоматично Wink
Цитирай

Забелязах, че това го има при всички публикации на този потребител - https://forum.androidbg.com/member.php?a...&uid=85753. Преди неговите постове проблеми няма, но след това всичко е удебелено.

D_coffee
Цитирай

Оправено е. Благодаря.
Цитирай

Не мога да разбера защо темата е заключена?

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=75081

Хубаво би било при заключването на темата да бъде написано и по какви причини е заключена отдолу под темата да се види от всички.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

@Compare, черно на бяло причината е посочена в последния пост на  vladdark : "...Всички теми за автомобили, колелета, печки, котлони, маши и преси за коса, епилатори и т.н. са прекрасни, но целта на форума е друга...", за което в случая напълно съм за. Smile

 
Цитирай

А на всичкото отгоре и отговора на въпроса е намерен!
Цитирай

Добре де няма ли фитнес ПРОГРАМИ (както сайта, така и някой програма можеше да помогне в случая)за андроид устройства?
Да немерен е отговора, можеше още дълго да се дискутира по темата което щеше да е в голяма полза както на начинаещи така и на напредналите.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

@Compare, има ли смисъл да се дискутира върху нещо и да се създават теми, които не отговарят на профила и тематиката на форума? Точно за 2 мин. ти намерих едно приложение, има и платена версия, ако ти е мерак. Както ти искаш : има картинки и всичко е подробно е обяснено. А пък тук на форума си има и тема за търсене на профилирани приложения - да си беше пуснал питането там и отдавна щяха да ти помогнат колегите. Линка ти го пратих на лични, защото в тази тема мисля, че не подходящо.Smile

 
Цитирай

Прав си!
Не сме на един акъл.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)