Темата е заключена
Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S10 - коментари

(2019-03-07, 14:07:21)Pelikana написа:  @CuBG а слушалките как са (ако си ги пробвал де) вадят ли качествен звук. Кажи някакви впечетления като ги пробваш.

Слушалките са 1 към 1  с тези  които идват с 9та серия, т.е доста добри.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Аксесоари

Гръбчето наистина е доста фешън, но за сметка на практичноста.

(2019-03-07, 13:55:20)CuBG написа:  Аз съм с раздвоени чувства за този ЛЕД гръб. Има позитиви но има и негативи и незнам дали да го задържа или дс го сменям. Позитивните неща са че е изключително тънък и   като го показах на някой хора дори не разбраха че е в калъф докато не им казах. Ефекта също е готин и чисто естетически е много красив и не прибавя почти никаква дебелина на телефона. Негативите са че е просто лъскава пластмаса и е изключително хлъзгав и като казвам хлъзгав, по-хлъзгав е от самия телефон без калъфа. Както и да го захвана все имам чувството че ще го изтърва. Не знам дали красотата му си струва страхът да не го изтърва защото ако падне на асфалт може и да се спука някъде знам ли го. А за консумацията на батерия не мога да кажа, той не работи постоянно. Като се включи работи към 5 минути и се изключва.

Имаше коментари, че харчел колкото харчи АОД, което не е никак малко. Той свети само когато телефона е с дисплея надолу, нали?

(2019-03-07, 14:23:50)remixa92 написа:  Слушалките са 1 към 1  с тези  които идват с 9та серия, т.е доста добри.
Аз мисля, че ставаше въпрос за Galaxy Buds. И аз се интересувам доста от тях. Никаква информация не намирам за пускането им в България като дата и цена. Говори се за 29.03 release date за Европа.

Samsung Galaxy S20 Plus

Такава е датата, в Амазон Германия ще са налични от 29ти март
И аз искам малко повече инфо за тях.

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White

(2019-03-07, 14:23:50)remixa92 написа:  Слушалките са 1 към 1  с тези  които идват с 9та серия, т.е доста добри.

В С8 са същите и знам, че са добри тези които вървят с телефона. Но както някои колеги се досетиха аз питам за Buds.

ПП: "March 8 in the US, UK and the Middle East." Това е от статия на Techradar за другите страни периода е 20-29ти март.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Аз да си призная дори не съм ги разопаковал все още. Ще си изпращам нота на Самсунг за тези $550 които обещават да дадът за него. Имам някой друга драскотина по екрана и чакам да видя дали въобще ще бъде одобрен или ще ми кажат че не става. Ходих на предварителен преглед в Самсунг и ми казаха че НЕ БИ ТРЯБВАЛО да има проблем макар драсконите но ме притесняват думите "НЕ БИ ТРЯБВАЛО". В крайна сметка решава човека който ще прави финалната оценка. Ако ми кажат че не става ще ми го върнат и ще го продам заедно със слушалките и затова не искам да ги разопаковам. Но ако ми кажат че всичко е ОК вече ще си ги отворя и дам на жена ми защото наистина не ми трябват.

Реших да тествам ЛТЕ скоростта ми в зона с хубав обхват и се изумих от резултата. Нота не можеше и 80mbps да мине.

[Изображение: 25671911.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
[-] 1 потребител изказва благодарност на CuBG за това мнение:
  • divna
Big Grin 

Ето къде се намира сензора за близост при S10 серията. Спокойно, ако видите някакъв пиксел да мига, когато правите обаждане...не, това не е дефект:

[-] 5 потребители изказват благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • divna, fifth_root, hgeorgiev, muzi, NaniG

Здравейте, 
аз съм нова тук, но изчетох всичко тъй като и аз мисля да си купя С10 сега, 
имам един въпрос, извинявайте ако въпроса ми е глупав, но все пак телефонът е скъп, и по добре да питам, 
Виждам че в Палео тел. е 100лв по евтин, и тъй като не съм от София, не знам нищо за магазина,
Някой пазарил ли е от там, коректни ли са , и дали нещата са им оригинални, 
навсякъде тел е от 1749 нагоре, а в Палео е 1649 ? дали има уловка или да поръчвам смело тази вечер ?
Мерси предварително

Плесио ?
Няма уловка
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • muzi

А защо не го вземеш чисто нов, неразпечатван от OLX.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • muzi

(2019-03-07, 18:28:27)muzi написа:  Здравейте, 
аз съм нова тук, но изчетох всичко тъй като и аз мисля да си купя С10 сега, 
имам един въпрос, извинявайте ако въпроса ми е глупав, но все пак телефонът е скъп, и по добре да питам, 
Виждам че в Палео тел. е 100лв по евтин, и тъй като не съм от София, не знам нищо за магазина,
Някой пазарил ли е от там, коректни ли са , и дали нещата са им оригинални, 
навсякъде тел е от 1749 нагоре, а в Палео е 1649 ? дали има уловка или да поръчвам смело тази вечер ?
Мерси предварително
Изчакай малко да ги пуснат в масова продажба има хора дето ги взимат на лизиг от оператора и ги пускат в OLX за продажба. Ще ти излезе най евтино някъде около цената дето е за пращане план от 25 или 30лв. демек някъде от около 1300 до 1400лв. за S10. Лично аз съм купувал доста телефони така но ще трябва да изчакаш поне 1 месец за да има повече бройки за продажба и естествено по добра цена.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 2 потребители изказват благодарност на kali_74 за това мнение:
  • divna, muzi

хора, защо давате акъл на другите как да си харчат парите?
дамата попита нещо конкретно, а не от къде да го купи по-евтино
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • muzi

(2019-03-08, 08:32:48)kali_74 написа:  Изчакай малко да ги пуснат в масова продажба има хора дето ги взимат на лизиг от оператора и ги пускат в OLX за продажба. Ще ти излезе най евтино някъде около цената дето е за пращане план от 25 или 30лв. демек някъде от около 1300 до 1400лв. за S10. Лично аз съм купувал доста телефони така но ще трябва да изчакаш поне 1 месец за да има повече бройки за продажба и естествено по добра цена.

А как е положението с гаранцията така - имам предвид какво ни е необходимо - касова бележка, фактура? И дали е валидна само за титуляра?
И по темата - днес е 8-ми март, т.е. започват доставките на Galaxy S серията.

Samsung S10e; iPhone 11; LG G7 ThinQ
[-] 1 потребител изказва благодарност на blitz0 за това мнение:
  • muzi

(2019-03-07, 18:50:58)Sev написа:  Плесио ?
Няма уловка
Така като гледам, не е Plesio магазина. Там цените са си нормалните 1750 С10 и 1950 С10+ Иначе влезеш в Pazaruvai излиза цена 1650 на Plesio и като влезнеш цената е нормална.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • muzi

Off topic 
Друг производител, който крие ноча (камера и други сензори) с тапети:
[Изображение: iphone-xs-gold_RtKRFv7_picture_srcset_x400.png]

@hazART, възможно е. Понякога и аз виждам неща ,които се преповтарят, но просто няма как. Темата е огромна, даже и редовните потребители не помнят и не следят всичко : D
Няма кой да предпочете дупки и ночове пред безрамков дисплей.

Ходих да гледам s10. Мислих, че камерата в дисплея няма да е проблем за мен, но погледът ми беше постоянно там. Не заради самото изрязване на камерата, ами заради самата бленда, която придаваше сив/кафеникав цвят и около нея черен.. Не помня дали такова впечатление ми правеше и при S10+ (няма как да е по друг начин).
Другото, което ми се стори, че бяха доста широки телефони сравнени с моят S8+. Най-вероятно е заради извивките. В такъв случай бих предпочел ноут. Писалката ще помогне доста за ползването на телефона.

Фактура, касова бележка, всички необходими документи, и гледай да е чисто нов неразпечатван, и  че е на друго име, няма проблем, лично проверено. Питал съм. Но да изчакай няколко месеца да падне цената още, а и да му минат дефектите, макар че не мисля, че ще има.
@Galaxyhopper, аз вече го споменах. Това е така, защото все още не са измислили решение, което да е на добро ниво. Иначе кой не би предпочел изцяло дисплей, вместо дупки и други неща.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • muzi

(2019-03-08, 09:15:31)Pelikana написа:  Така като гледам, не е Plesio магазина. Там цените са си нормалните 1750 С10 и 1950 С10+ Иначе влезеш в Pazaruvai излиза цена 1650 на Plesio и като влезнеш цената е нормална.

Вдигнали са ги
До вчера бяха по-ниски, писах ги преди няколко дни
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • muzi

https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...-prez-2019
Ето за предварителните поръчки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • muzi

Днес започват продажбите на моделите в новата серия Galaxy S10 на Samsung, която беше представена на 20 февруари. В нея има 4 модела, но един от тях е с 5G. В България Galaxy S10, S10+ и S10e са достъпни в магазините и онлайн. Цените започват от 1749 лв. за Galaxy S10, 1949 лв. за Galaxy S10+ и 1449 лв. за Galaxy S10e. Galaxy S10e е наличен в зелено, черно и бяло, а Galaxy S10 и S10+ добавят към тези цветове и синьо. Galaxy S10+ с 1ТВ памет е достъпен само в керамично черно и бяло. За ограничен период от време, първите 1000 потребители, закупили и активирали Galaxy S10 или Galaxy S10+ ще имат възможността да получат безплатни Galaxy Buds на стойност 299 лв.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • muzi

Великият им фолио-протектор почна да се разлепя по ъглите след като сложих силиконов гръб

(2019-03-08, 13:09:53)StacK написа:  Великият им фолио-протектор почна да се разлепя по ъглите след като сложих силиконов гръб
Не е зле да го пуснеш това като мнение и в тази тема:  Samsung Galaxy S10/S10+ - Лични впечатления и коментари

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • StacK

(2019-03-06, 15:34:08)Sev написа:  И на мен часовника в ляво на андроид 9 ми беше грозен , но свикнах на втория ден 

GoodLock вече работи с Пай. С негова помощ може да местиш часовника ляво/среда/дясно(старото му място)

А относно пръстовия .... направи ли ъпдейта? Казват, че разликата е осезаема.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 1 потребител изказва благодарност на pockobg за това мнение:
  • divna

(2019-03-07, 20:13:53)hazART написа:  А защо не го вземеш чисто нов, неразпечатван от OLX.

ами пак защото не знам дали са оригинални, а и без касова бележка може да си загубя гаранцията на тел от 24м

Благодаря на всички, мисля да проверя дали вече е в наличност в технополис Варна , и да го купувам,
иска ми се да се включа в надпреварата за Galaxy Buds .
По-добре 100лв повече, но по сигурно ако изникне нещо  Storstark

Ако телефона е взет на изплащане няма кой да ти даде касова бележка. Операторите дават Фактура (без касов бон) + приемо предавателен протокол (при лизинг) и реално се ползва фактурата при нужда от гаранционно обслужване.

И аз вече съм собственик на Бял С10. Отидох с идеята да взимам черен дори ми го бяха запазили, но белия наистина изглеждане много готино и взех него.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • muzi
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)